Zacinające się wigglesy

Mam problem z grą Wiggles. Zaczeła się zacinać po podłączeniu internetu cała gra. 2 sekundy chodzi normolnie i się zacina na ok. 3 sekundy. Wymieniłem pomięć na większą 1GB oraz powownie zainstalowałem grę. Dalej to samo.

Problem występuje tylko przy tej grze. Wyłączenie innych programów terz nic nie daje.

Procesor Intel Celeron 2.0 GHz s478 box

Płyta Główna ASUS P4P800/GD 865PE, Dual DDR400, 2xSATA, RAID, lan

Karta grafiki Chipset ATI Radeon 9000 64MB DDR TV DVI

Kart Dzwięk Creative SB Audiggy Se OEM

Pamięć KIDSTON DDR 1024 MB PC 400

:frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Proszę o pomoc, bardzo mi zalerzy na działaniu tej gry.

Być może gra nie jest zoptymalizowana dla twojej karty graficznej. Przeczytałeś pliki typu readme? Masz aktualne sterowniki, directx oraz wersję gry? Tylko tyle chyba mozna tu zrobić.

Mialem Rowniez Problemy z The Wiggles zacinajace sie przy menu i w czasie gry… Lecz Znalazlem lekarstwo Nie Wiem Czy To Ci Pomoze ale Gdy uruchamiasz ta gre wlaczaja sie 2 procesy w “Menadżer Zadan Windows” ktory jeden z nich nie jest potrzebny… Wiec Uruchom Gre, Po Zaladowaniu Sie Gry Do Momentu Az Ci Sie Wyswietli Glowne Menu… Wcisnij I Trzymaj “ALT+CTRL+DEL” wejdz do zakladki “Procesy” i zakoncz jeden proces (Uwaga Ten Proces Sluzy Do Dzwieku Jak Rozmawiaja Wigglesi, Jesli Wylaczysz Ten Proces Nie Bedziesz Slyszal Jak Wiggles Rozmawia) Proces Ma Nazwe “WigHelper.exe”… Potem Tylko nam Zostaje problem z Uruchomieniem Zminimalizowanych Wigglesow… Ja Wlaczam zminimalizowanych Wigglesow przez “Menadzer Zadan Windows” Zakladka “Aplikacje” Zaznaczam Gre i Naciskam Przycisk “Przelacz na…” I Chodzi Mi Gra… i Za Kazdym Uruchomieniem tej gry Trzeba PowtarzacTe Czynnosci…