Zacinający się dźwięk

Witam.Od 2 dni mam problem z zacinającym się dźwiękiem komputera.Dźwięk jest ,charczący",najbardziej tnie się przy większym zużyciu procesora.Proszę o poradę co z tym zrobić,ponieważ strasznie utrudnia to granie i słuchanie muzyki…

Log z ComboFix-KLIK

Log z HijackThis-KLIK

Dodam jeszcze,że kartę dźwiękową mam SoundMax HD Audio,oraz nie mogę dostać się do Centrum Zabezpieczeń :? …

A próbowałeś przeinstalować stery od audio?? W dodaj/usuń programy odinstaluj je, przeczyść kompa Ccleanerem i zainstaluj nowe, następnie zainstaluj jeszcze Directxa.

Witam, mam dokładnie to samo. Przeinstalowałem system i pomogło, coś mi się zdaje że coś krąży niebezpiecznego po sieci. Jak skanowałeś combofixem to ciut też go przycinało?? U mnie przy tworzeniu loga nawet jakiś błąd wyskoczył.

Sterowniki przeinstalowane,Direct wgrany.Dalej to samo,teraz jeszcze charczy dodatkowo przy włączaniu kompa…Jakieś jeszcze pomysły?

Może kable od głośników się obluzowały albo głośniki siadają

wklej do notatnika:

File::

G:\EXPLORER.EXE


Registry::

[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\{d9d3053c-be28-11dd-a67d-000e2e96617b}]

Zapisz jako CFScript.txt - przeciągnij i upuść na ikonę ComboFix. Powstały log wklej na wklej.org a w poście daj tylko link

Nad tymi kablami to nie pomyślałem :expressionless: ,a możliwe by było że przy większym zużyciu procka miały by powodować że dźwięk trzeszczy? :?:

Log z Combofix po usunięciu-KLIK

Log czysty. Usuń ręcznie folder C:\Qoobox oraz instalkę Combofix z dysku.

Zobacz http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic811247.html

W tamtym temacie również nie ma odpowiedzi na mój problem…Szczerze to już kiedyś tak miałem,i wtedy pozostała mi tylko reinstalka.Teraz bym nie chciał,tego robić :frowning: .Może są jakieś pogramy co pomogą przeanalizować mój problem… ![-o<

W takim razie wykonaj instalację nakładkową Windowsa (bez utraty danych)

Dziękuję za odpowiedzi.Co do nakładki to spróbuję,jak nie to reinstall :lol: .