Zacinający się dźwięk

(Weronika Grzanowska) #1

Witam.Od 2 dni mam problem z zacinającym się dźwiękiem komputera.Dźwięk jest ,,charczący",najbardziej tnie się przy większym zużyciu procesora.Proszę o poradę co z tym zrobić,ponieważ strasznie utrudnia to granie i słuchanie muzyki...

Log z ComboFix-KLIK

Log z HijackThis-KLIK

Dodam jeszcze,że kartę dźwiękową mam SoundMax HD Audio,oraz nie mogę dostać się do Centrum Zabezpieczeń :? ...

(adam749) #2

A próbowałeś przeinstalować stery od audio?? W dodaj/usuń programy odinstaluj je, przeczyść kompa Ccleanerem i zainstaluj nowe, następnie zainstaluj jeszcze Directxa.

(Tobiaszliszka) #3

Witam, mam dokładnie to samo. Przeinstalowałem system i pomogło, coś mi się zdaje że coś krąży niebezpiecznego po sieci. Jak skanowałeś combofixem to ciut też go przycinało?? U mnie przy tworzeniu loga nawet jakiś błąd wyskoczył.

(Weronika Grzanowska) #4

Sterowniki przeinstalowane,Direct wgrany.Dalej to samo,teraz jeszcze charczy dodatkowo przy włączaniu kompa....Jakieś jeszcze pomysły?

(matio) #5

Może kable od głośników się obluzowały albo głośniki siadają

wklej do notatnika:

File::

G:\EXPLORER.EXE

Registry::

[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2\{d9d3053c-be28-11dd-a67d-000e2e96617b}]

Zapisz jako CFScript.txt - przeciągnij i upuść na ikonę ComboFix. Powstały log wklej na wklej.org a w poście daj tylko link

(Weronika Grzanowska) #6

Nad tymi kablami to nie pomyślałem :expressionless: ,a możliwe by było że przy większym zużyciu procka miały by powodować że dźwięk trzeszczy? :?:

Log z Combofix po usunięciu-KLIK

(matio) #7

Log czysty. Usuń ręcznie folder C:\Qoobox oraz instalkę Combofix z dysku.

Zobacz http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic811247.html

(Weronika Grzanowska) #8

W tamtym temacie również nie ma odpowiedzi na mój problem...Szczerze to już kiedyś tak miałem,i wtedy pozostała mi tylko reinstalka.Teraz bym nie chciał,tego robić :frowning: .Może są jakieś pogramy co pomogą przeanalizować mój problem... [-o<

(matio) #9

W takim razie wykonaj instalację nakładkową Windowsa (bez utraty danych)

(Weronika Grzanowska) #10

Dziękuję za odpowiedzi.Co do nakładki to spróbuję,jak nie to reinstall :lol: .