Zacinający sie dzwięk


(Damian000345) #1

Witam, ostatnio mój komputer strasznie wolno sie włącza i działa. Nie da sie nic posłuchac ani ogladnac. Dzwiek sie zacina. Nawet ten podczas uruchamiania komputera. Nie wiem co sie moglo stac, bo nic nie instalowalem. Komputer nie jest nowy, ale na moje potrzeby idealny. Czy ktos wie op co chodzi?


(hirem) #2

Przyczyn może być wiele. Może na początek załóżmy że dysk Ci wysiada i czy czasem nie słychać ostatnio jakby głośniej chodził a dioda na przednim panelu obudowy hdd mruga intensywnie albo bardziej świeci. Jak da radę zainstalować to spróbuj program HD-Tune i podaj screny z zakładek: Health a z: Benchmark i Error Scan po przeskanowaniu wyświetli wyniki i też zrób screny. O ile oczywiście da radę przeskanować jeśli jest za wolne działanie to może chociaż pokaże zakładke Health.


(Damian000345) #3

http://tinypic.com/view.php?pic=33tk0hi&s=5

http://tinypic.com/r/348q7o7/5

http://tinypic.com/r/28bcvtw/5

Ostatnio miałem zainstalowanego Deamontool, i po deinstalacji na dole obok zegara jest mozeliwosc "bezpiecznego usuniecia" Dvd roomu. Ale to i tak zaczelo sie wszystko dziac przed deinstalacja.


(hirem) #4

Dysk masz dobry raczej. Tylko że pokazuje że masz za niski transfer. Może daj logi do działu bezpieczeństwo czytając instrukcje jak

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

Ale wcześniej odinstaluj tego Dvd roomu i ogólnie przeczyść programem CCleaner śmieci plikowe i rejestrowe. Zrób defragmentację dysku i jak nie pomoże to zapodaj Log do działu bezpieczeństwo. Tam Cie poinstruują dalej i jak po czyszczeniu dalej będzie muliło to może masz błedy systemowe w rejestrze ale to później.

-- Dodane 09.04.2012 (Pn) 12:55 --

Za nim podasz logi to możesz spróbować przeskanować programem antywirusowym jaki masz. Jak nic nie znajdzie to zainstaluj skaner i nim przeskanuj

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte ... 13117.html