Zacinający się flash

(D0nqx10) #1

Witam.

Problem mój polega na tym iż czasami gram na 3 przeglądarki w gierki flash (taki patent na zwiększenie szans ;p) i od pewnego czasu po prostu zaczyna mi to zacinać. Zawsze wszystko pięknie śmigało, a teraz normalnie zacina, że ledwo komputer pracuje :(. Mój komputer to "Windows 7 home premium 64bit, Intel Core i5 CPU 540, 3.0GB RAM, ASUS EAH5750. Nie mam pojęcia czyja to wina bo jestem w oprogramowaniu kompletnie zielony. Dołączam screeny z menedżera.

mulimi.jpg

Proszę o pomoc

(system) #2

Najnowszy flash to padaka pełna bugów.

U mnie się sam zaktualizował, u Ciebie pewnie też... Ja czekam aż to naprawią, a Ty jak chcesz możesz wrócić do poprzedniej wersji flasha

(D0nqx10) #3

odinstalowałem Flash Player uninstalatorem, zainstalowałem starszą wersję bo poczytałem trochę w necie i wyczytałem, że ta najnowsza ma masę bugów, wyczyściłem przeglądarki a używam ie, Mozilla, chrome. zainstalowałem odpowiednio Adobe Flash Player 11.2.202.235 pod ie oraz Mozilla. I KURDE NIC. Normalnie mi na 3 przeglądarkach śmigała jedna gierka w tym samym momencie... a od jakiegoś czasu jak odpalę 3 naraz zużycie CPU dochodzi do 100% i tak trzyma. Oprogramowanie mam oryginalne, parę programików z neta. Naprawdę jest to irytujące a ja nie wiem o co chodzi.

-- Dodane 29.06.2012 (Pt) 10:59 --

Da się coś temu zaradzić czy nie??????? Już kombinowałem z różnymi wersjami flasha i nic to nie dało. A miesiąc temu to działało, że mucha nie siada. Spotkał się ktoś z czymś takim ???? aha Odinstalowałem wszystkie gry bla bla co nie potrzwebne wyrzuciłem i nic !!

-- Dodane 30.06.2012 (So) 15:01 --

Czy pomoże mi ktoś teraz bawiłem sie w sterowniki do karty graficznej bo może tu tkwi problem i jak chce włączyć CCC wyskakuje mi napis "nie można załadować pliku lub zestawu CLI.Implementation lub jednej z jego zależności. Nie można odnalezć określonego pliku." :(:frowning:

(Boshi) #4

Mam to samo, najnowszy flesh, a przeglądarka co jakiś czas pada na ok 1 min. Trzeba czekać na aktualizację.

(D0nqx10) #5

Rozwiązałem problem. wczoraj cały dzień siedziałem i w końcu mi komp śmiga jak trzeba :D. Odinstalowałem sterowniki karty graficznej programem Driver Cleaner Pro. zainstalowałem nowe. i Tu mi znikł problem CCC, zaktualizowałem Windows update, jave, abdobe readera, zainstalowałem abdobe flash player wersje 11.2.202.228 64bit pod ie i non-ie... ale co pomogło, że komp nie zawiesza mi się na flash playera? ... aha zwiększyłem pamięć wirtualną do 2x posiadany RAM. Myslę, że powodem było przegrzewanie się CPU bo jak odpalałem flash na pare przegladarek CPU mi wariował. Więc rozkręciłem kompa i przeczysciłem wiatraczek i radiatory. po poskładaniu i sprawdzeniu wszystko smiga jak dawniej :D. Swoja drogą jakby ktoś miał podobny problem szukając rozwiązania natrafiłem na ciekawe wypowiedzi np.

dzieki za pomoc >