Zacinający się flash

Witam.

Problem mój polega na tym iż czasami gram na 3 przeglądarki w gierki flash (taki patent na zwiększenie szans ;p) i od pewnego czasu po prostu zaczyna mi to zacinać. Zawsze wszystko pięknie śmigało, a teraz normalnie zacina, że ledwo komputer pracuje :(. Mój komputer to "Windows 7 home premium 64bit, Intel Core i5 CPU 540, 3.0GB RAM, ASUS EAH5750. Nie mam pojęcia czyja to wina bo jestem w oprogramowaniu kompletnie zielony. Dołączam screeny z menedżera.

mulimi.jpg

Proszę o pomoc

Najnowszy flash to padaka pełna bugów.

U mnie się sam zaktualizował, u Ciebie pewnie też… Ja czekam aż to naprawią, a Ty jak chcesz możesz wrócić do poprzedniej wersji flasha

odinstalowałem Flash Player uninstalatorem, zainstalowałem starszą wersję bo poczytałem trochę w necie i wyczytałem, że ta najnowsza ma masę bugów, wyczyściłem przeglądarki a używam ie, Mozilla, chrome. zainstalowałem odpowiednio Adobe Flash Player 11.2.202.235 pod ie oraz Mozilla. I KURDE NIC. Normalnie mi na 3 przeglądarkach śmigała jedna gierka w tym samym momencie… a od jakiegoś czasu jak odpalę 3 naraz zużycie CPU dochodzi do 100% i tak trzyma. Oprogramowanie mam oryginalne, parę programików z neta. Naprawdę jest to irytujące a ja nie wiem o co chodzi.

Dodane 29.06.2012 (Pt) 10:59

Da się coś temu zaradzić czy nie??? Już kombinowałem z różnymi wersjami flasha i nic to nie dało. A miesiąc temu to działało, że mucha nie siada. Spotkał się ktoś z czymś takim ??? aha Odinstalowałem wszystkie gry bla bla co nie potrzwebne wyrzuciłem i nic !!

Dodane 30.06.2012 (So) 15:01

Czy pomoże mi ktoś teraz bawiłem sie w sterowniki do karty graficznej bo może tu tkwi problem i jak chce włączyć CCC wyskakuje mi napis “nie można załadować pliku lub zestawu CLI.Implementation lub jednej z jego zależności. Nie można odnalezć określonego pliku.” :(:frowning:

Mam to samo, najnowszy flesh, a przeglądarka co jakiś czas pada na ok 1 min. Trzeba czekać na aktualizację.

Rozwiązałem problem. wczoraj cały dzień siedziałem i w końcu mi komp śmiga jak trzeba :D. Odinstalowałem sterowniki karty graficznej programem Driver Cleaner Pro. zainstalowałem nowe. i Tu mi znikł problem CCC, zaktualizowałem Windows update, jave, abdobe readera, zainstalowałem abdobe flash player wersje 11.2.202.228 64bit pod ie i non-ie… ale co pomogło, że komp nie zawiesza mi się na flash playera? … aha zwiększyłem pamięć wirtualną do 2x posiadany RAM. Myslę, że powodem było przegrzewanie się CPU bo jak odpalałem flash na pare przegladarek CPU mi wariował. Więc rozkręciłem kompa i przeczysciłem wiatraczek i radiatory. po poskładaniu i sprawdzeniu wszystko smiga jak dawniej :D. Swoja drogą jakby ktoś miał podobny problem szukając rozwiązania natrafiłem na ciekawe wypowiedzi np.

dzieki za pomoc >