Zacinający się obraz podczas oglądania

Witam. Nie wiem już gdzie szukać pomocy więc spróbuje tutaj. Problem polega na tym, że co jakieś pół minuty obraz się zacina, ale dźwięk idzie normalnie bez żadnych błędów. W tym momencie gdy się zetnie jestem w stanie normalnie kliknąć w cokolwiek np. pasek zadań czy chociażby zatrzymać film. Jakiś miesiąc temu pierwszy raz pojawił się ten problem podczas oglądania filmu na disney plus. Co najgorsze nie dzieje się to codziennie. Raz pomogło zwykłe odświeżenie strony potem restart laptopa. Przez ostatni tydzień wszystko było w porządku, ale dzisiaj od jakiejś 6 rano nie jestem w stanie tego naprawić. Restart, reinstall przeglądarki potem jeszcze nową instalowałem. Myślałem, że może to też być problem nowej aktualizacji od windowsa przez którą sprzęt jest 24/7 w stanie ‘‘czuwania’’. Laptop był włączony przez 20 dni, ale zrestartowałem całkowicie i również nie pomogło. Sterowniki również zaktualizowane, a windows nie ma żadnej aktualizacji. Z internetem nie ma problemów, połączenie czy sam kabel są w porządku. A i zmniejszanie rozdzielczości nic nie pomaga. Nie jest to raczej wina sprzętu gdyż dysk czy procesor nie pocą się. Specyfikacja jeżeli będzie przydatna : dysk 1tb hdd, i5 8250u, mx150, 8gb ramu. Dzieje się tak tylko i wyłącznie przy oglądaniu czy to youtuba czy disneya czy jakiekolwiek filmu, serialu na każdej stronie/platformie. W grach nie ma żadnego problemu.
Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Zainstaluj rozszerzenie przeglądarki enhanced-h264ify.
Włącz akceleracje sprzętową w przeglądarce.
Musi płynnie odtwarzać video.
Jak nie będzie poprawy to odpal Ubuntu-live i zobacz jak zachowuje się laptop.
Jak Ubuntu-live poprawnie odtwarza video to reinstalacja systemu.
Jak to nie pomoże to serwis i testy CPU GPU RAM … wymiana pasty .
Tego procka 8-generacji fajnego masz 4 rdzenie 8 wątków ale jajka na nim nie usmażysz TDP tylko 15W :grinning:

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.