Zacinający się system przy filmach online

Witam, otóż mam pewien problem mam OS Windows 7 HP na komputerze (PC) i kiedy oglądam filmy online poprostu system się wiesza a wraz z nim komputer pozostaje tylko reset w tej sytuacji. Dzieje się tak, że kiedy oglądam filmy w pewnym momencie zawiesza się obraz w filmie potem dźwięk potem już cały komputer - kursor myszki, klawiatura żadna kombinacja klawiszy nie działa - tylko reset kompa pozostaje. Na wrzucie to nie występuje prawie wogólę na youtube często a na na wp czy onecie to już strach włączać. Dzieję się tak na każdej przeglądarce IE, Firefox, Chrome, Opera…Co to może być jak temu zapobiec??? Z góry dzięki za każdą pomoc pozdrawiam.

Zmierz net http://www.speedtest.net Przeskanuj system antywirusem,wyczyść Cleanerem.Sprawdż czy Twój komputer spełnia wymagania dla Windows 7 Panel sterowania /system /indeks wydajności.Odczytaj temperatury…Komputer/czujnik za pomocą Everesta.Pozdrowienia.

Ja kiedyś miałem tak samo z komputerem. Tyle, że mi się cały czas tak robiło, przy wszystkim. I wiesz, co zrobiłem? Kupiłem nowy komputer (pomogło) :smiley: .

Ale to jest mój nowy komputer z nowym systemem, miałem o wiele gorszy komputer z XP’kiem i było wszystko dobrze a karta grafiki w starym to była 64 MB ;/ a tu jest 10204MB procesor Quad 2,5, a net mam szybki dość 2 MB

skanowałem go MSE i Avastem i nic nie wykryli komp jest świeżo po formacie i to samo się dzieje index wydajności to 5,9 więc ■■■?? Sprawdzę jeszcze te temperatury…dzięki za każdą pomoc pozdrawiam :slight_smile:

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html Przeskanuj system tym,najpierw aktualizuj go.

Przeskanowałem tymi programami niema żadnych robaków, zmierzyłem temperatury są właście 40-42 stopnie więc o co chodzi??