Zacinający się system

Witam.

Mam problem z zacinającym się systemem. Od paru dni coś jest nie tak. Mój lap strasznie zamula, bardzo długo otwierają się aplikacje.

Lap nie pracuje stabilnie jak to miało miejsce jeszcze pare dni temu. Zawiesza się, bardzo zamula neta. Masakra. Zacząłem skanować system Avastem, którego używam na co dzień jako antyvira. Skanowałem system jeszcze Malwarebytes

ale nic. Niby wszystko OKI ale ja widzę że tak nie jest. Dziś przypadkiem trafiłem w kwarantannie Avasta na coś takiego" IVONKA.eml jest tego kilka plików.

Wszedłem we właściwości tego pliku i tu moje zdziwienie opis wirusa Win32:Runouce-[Trj]. Data przeniesienia do kwarantanny parę dni temu. Proszę mi powiedzieć czy przez to lap tak źle pracuje. Można coś z tym zrobić. Z laptopa korzysta w domu więcej osób więc pewnie ktoś coś złapał. Avast powinien informować o potencjalnych zagrożeniach. Ale w domu nikt nic nie wie. Czy coś było czy nie. No trudno. W każdym razie proszę o pomoc co z tym zrobić.

Może jakiś log do wglądu dla kogoś kto się tym zainteresuje. Proszę tylko podać jakim programem przeskanować. Proszę o jakąkolwiek podpowiedź w tym temacie. Pozdrawiam

Tak. Wklej log z OTL.

zasady-wklejania-logow-forum-tytulowania-tematow-t253052.html

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

Witam. Dzięki za zainteresowanie moim problemem.

Oto log z OTLa:

http://www.wklejto.pl/101881

Dodane 26.07.2011 (Wt) 19:56

Dopiero teraz przeczytałem instrukcje korzystania z OTLa

Zaraz się dostosuje i podam nowy log

Dodane 26.07.2011 (Wt) 20:22

Mój lap padł. Więc log z OTLa podam wieczorem albo jutro z samego rana. Tą wiadomość piszę z kompa od kumpla. Mój się zawiesił całkowicie.

Jak wrócę wieczorem to spróbuje jeszcze raz.

Dodane 26.07.2011 (Wt) 21:32

To jest nowy log zgodny z instrukcją.

Czekam na dalsze podpowiedzi co z tym zrobić

http://www.wklejto.pl/101890