Zacinający się telefon LG L1 II

Witajcie. Mam mały problem z moim telefonem LG L1 II. Telefon ma androida 4.1.2 Jelly Bean

Ile masz wolnej pamięci? Androida 2.3 nie zainstalujesz, bo ten telefon wyszedł z 4.1. Możesz co najwyżej zainstalować jakiegoś custom roma, o ile są jakieś ciekawe na ten telefon.

Jeśli chodzi o ten telefon, to nie jest on zbyt wydajny, więc bardziej wymagające gry mają prawo się zacinać. Jak twierdzisz, że wcześniej było dobrze, a pamięci masz sporo, to najszybszym rozwiązaniem będzie przywrócenie telefonu do ustawień fabrycznych. Usunie to wszystkie dane z telefonu (aplikacje, SMS, kontakty itd.), a jeśli zaznaczysz odpowiednią opcję, to również pójdą dane z pamięci wewnętrznej przeznaczonej na multimedia (zdjęcia, filmy itd.).

Wiem że ten smartfon nie jest wydajny, i nie kupowałam go tylko dostałam od ojca w spadku. Nie jestem z niego zadowolona. Obecnie służy mi za tablet do korzystania z neta, grania w gry i oglądania filmów.

w takim razie przywróć go do ustawień fabrycznych - będzie to najszybsze i najbardziej efektowne rozwiązanie.

Raczej efektywne. Autorowi nie chodzi o efekty specjalne.

@Kita5 - Fakt mój błąd. Oczywiście, że chodziło mi o “efektowne”. :slight_smile: