Zacinanie gier

Witam. Sformatowałem dysk, gdyż zacinały mi się gry (zamiast przyjemności z gry miałem slajdy). Wcześniej w nie grałem i się nie zacinały. Problem w tym, że po formacie nic się nie zmieniło, a nawet rzekłbym iż jest gorzej, bo oglądając filmy [w wysokiej rozdzielczości] na przeglądarce też zaczęły slajdować (co wcześniej nie miało miejsca) :frowning: . Wgrałem wszystkie uaktualnione sterownik. Sprawdzałem też dysk twardy programem HD Tune i nie jest uszkodzony. Mój sprzęt:

Intel Pentium Dual CPU E2180 2.00GHz

Nvidia GeForce 8600 GT

2 GB ram

zaniepokoiła mnie temperatura pokazywana w programie Speed Fan

image_id: 3426

Proponuję przeczyścić komputer. Bo za duża temperatura jest i przez to są problemy z wydajnością. Sprężone powietrze, wentylatory poczyścić ogólnie z kurzu, to powinno pomóc, do tego wymienić pastę zapewne na procesorze, jeśli to nie pomoże. Zrobić porządek w obudowie, powiązać kable by nie blokowały przepływu powietrza, po prostu tu jest problem z temperaturą a nie raczej z czymś- czyli sprzętem.

Tak jak wyżej napisał RedEvil , W spoczynku masz zbyt wysokie temperatury, a jak włączysz grę lub renderowanie filmu to masz piekarnik pod wentylatorem.

Do tej karty nie instaluj najnowszych sterów ,znam parę przypadków ,jak i sam się przekonałem o tym że mogą uszkodzić starsze karty(99%)

Zainteresuj się sterownikami 181-185.

Naprawione :slight_smile: podczas czyszczenia zauważyłem, że kabelek od wiatraka na płycie głównej jest odłączony. Dziękuje za rady ^^

Martwi mnie tylko temperatura GPU która się nie zmieniła i nadal wynosi tyle co na screenie