Zacinanie i zawieszanie się przeglądarki FireFox

Czy wam też przeglądarka FireFox muli i często dzieje się tak, że trzeba coś dwa razy włączyć żeby się to uruchomiło ? albo zawiesza się Wam przeglądarka ? Lub czasami zdarzają się problemy z otwarciem filmiku na youtube ? jeśli nie macie takich problemów to jak ja mam naprawić mojego firefoxa ? Mam najnowszą wersje 31.0 i najnowszą wersje flash playera. Jak przeglądam strony www to często mi je nawet długo wczytuje. Z inną przeglądarką np. z IE 11 nie mam takich problemów, tylko z FF. Czy ktoś może mi pomóc w tej sprawie ?

A dokładnie kliknij w pomoc,  informacje dla pomocy technicznej - rozszerzenia. Skopiuj na mysz wszystkie rozszerzenia i wklej do posta.

W rozszerzeniach mam tylko Flash Video Downloader - YouTube Full HD Download i nic więcej. Czy ktoś może wie co jest przyczyną takiego działania przeglądarki FF ?

Antywirus może spowalniać Firefoxa, maintenance service, czyli aktualizer Firefoxa, który moim zdaniem niepotrzebny i trzeba ustawić w zaawansowanych opcjach, “Nie sprawdzaj dostępności aktualizacji przeglądarki” i niżej “nie sprawdzaj aktualizacji wyszukiwarki”. Zapchany Firefox. Można ustawić czyszczenie Firefoxa przy każdym zamykaniu nie tracąc ustawień stron, ani aktywnych zalogowań. Dokładnie tak zaznaczone: http://prntscr.com/4dx9jh

Nie wiem czy to coś pomoże, bo z każdą nowszą wersja FireFox działa gorzej. Jak kiedyś miałem wersje 28.0 to działało lepiej. Może mi ktoś pomóc ?

Możesz napisać coś o swoim sprzęcie? Ile GB RAM itd.

Mam laptopa z 2 GB pamięci RAM , system 32 bitowy, procesor 1.80 GHz x2 celeron® dual-core

Może mi ktoś pomóc z tym FireFoksem ?

Sprawdź na wersji portable (może działać obok instalacyjnej). Widzę, że przez urlopy, jest do wzięcia Firefox 30 pl portable

http://portable.info.pl/firefox-portable/

 

W folderze, klikaj na firefox.exe i utwórz skrót na pulpit. Przesuń skrót na pasek szybkiego uruchamiania i korzystaj. Zobaczysz. Będzie historia, nawet zalogowania. Tylko odznacz aktualizacje w opcjach!

Sprawdzisz, czy wersja 31 nie robi bugów…

 

Żeby nie klikać w paf, wypakuj, zamień wszystkie, otwórz folder, potem folder $_OUTDIR, potem folder Firefox i tam masz firefox.exe - będzie działać, a paf możesz usunąć.

Za dużo kombinowania a może nieźle namieszać i może będę musiał potem całego FF od nowa instalować. Wole nie ryzykować. Jest inny skuteczniejszy na to sposób ?

Może nie być innej możliwości, jak odinstalowanie Firefoxa, usunięcie pozostałości i foldery ustawień. Potem od nowa zainstalować trzeba zainstalować, od nowa ustawić w opcjach i podmienić w profilu Firefoxa pliki odpowiedzialne za historię, za hasła, za zakładki. W tym ceku kopiuje się gdzieś do utworzonego folderu pliki z obecnego profilu. A jakie, to masz na dole wyszczególnione na tej stronie: https://support.mozilla.org/pl/kb/Odzyskiwanie%20wa%C5%BCnych%20danych%20ze%20starego%20profilu#w_zakaaadki-i-historia-przeglledania