Zacinanie komputera... z 60 fpsów w grach do 15

Witam, ostatnio komputer mi się mega ścina w cs:go z 60 fpsów… mam 15 fps.  (malvare anty byes nic nie wykrył) a i kolejny problem jest taki jak właczam cs:go i zaczynam grać to mam 30 fpsów a po 10 minutach jest 15 fpsów… wcześniej się tak nie działo jak mówiłem wcześniej miałem 60 fpsów i to nie spadało …

Logi Hijackthis: 

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.5

logów twoich nie przeglądałem, bo inni ludzie to zrobią niebawem. Strzelam w ciemno, że skoro na początku, po uruchomieniu CS: GO, masz ileś FPSów, a po iluś minutach fpsy spadają zauważalnie, to zwyczajnie procesor ma zbyt wysoką temperaturę i zmniejsza sobie taktowanie by spadła temperatura. Krótko mówiąc, sprawdź temperaturę procesora i karty graficzniej gdy w csie zobaczysz spadek tych fpsów, albo najlepiej nie sprawdzaj, tylko w ciemno wyłącz kompa, wyjmij zasilanie, rozkręć, zmień pastę termoprzewodzącą na procesorze (przy okazji na karcie graficznej też możesz) i podłącz kompa z powrotem i pewnie będzie chodził jak nówka. Przypuszczam, że pasty w ogóle nie zmieniasz, albo zmieniałeś wieki temu, a przynajmniej raz w roku warto zmienić (w niektórych przypadkach dwa razy w roku). Pasta w końcu z czasem traci swoje właściwości.

Co do logów to jak byś mógł sprawdzić je, bo wątpie żeby ktoś jeszcze je dziś sprawdził… a co do csa to jest tak … właczam kompa rano, i odpalam csa na początku jak odpale matchmakinga to mam te 30 fpsów w zaokrągleniu… a potem nagle 15 fpsów… Pasta nigdy nie była zmieniana xD Teraz pytanie: gdzie znajde taką paste termoprzewodzącą i jak ją zmienić? 

Pobrałem speedFan i zobaczyłem temperatury nie odpalając csa :

Edit: po 7 godzinej przerwie od kompa i włączeniu go temperatura CPU wynosi odrazu 75C

Po pierwsze, jak już chcesz wstawić logi to wstaw takie, które są wymagane:

https://forum.dobreprogramy.pl/t/471355/1?source_topic_id=505233

Po drugie, temperatury jakie podajesz wskazują, że komputer się przegrzewa stąd ścinki podczas gier. Wyczyść porządnie komputer, zmień pastę - do kupienia w pierwszym lepszym sklepie komputerowym. Informacji jaką pastę warto kupić i jak ją nałożyć jest pełno w sieci, więc nie będę się powtarzał.