Zacinanie obrazu, przenoszenie folderów, przewijanie stron

Witajcie. mam problem z grafiką zaczyna się zacinać gdy przesuwam w dół strony to mi tak dziwnie przecina stronę , a gdy chcę przesunąć folder po pulpicie to mi nie przesuwa płynnie tylko mocno zacina


karta graficzna GF 8600 GT

Windows XP Professional 32-bit Dodatek Service Pack 3

Z racji Twojego krótkiego stażu na forum dokonałem korekty, następnym razem proszę się bardziej wysilić…

EDYTA:

Zbędny post-> kosmos.

Wiem w czym rzecz, ale nie będę wróżył z fusów. Objawy są bardzo niepokojące. Potrzebuję więcej danych. Wyłącz najpierw wszystkie programy z autostartu czyli znajdujące się przy zegarze.

Chciałbym, Tobie EtrenPL pomóc. Niestety z twojego opisu problemu wiedzę, że czas tracisz i posuwasz się w złym kierunku, jakby ponowna instalacja systemu była panaceum na wszystkie awarie komputerów. Powinieneś najpierw zacząć od porządków w obudowie komputera. Wielu jest leniwych użytkowników, którym odkurzenie sprzętu stanowi wielki problem aż do momentu zatrzymania wentylatora przez kurz i upieczenie danego podzespołu komputera. Nie stosuj sprzężonego powietrza w spreju. Posłuż się czystym małym pędzlem lub włóż rurę z drugiej strony odkurzacza o ile posiadasz stary tym zwany “Jamnikiem” i wydmuchaj kurz nawet z zasilacza. .

Zacznij od pomiaru napięć i nie zrób przy tym zwarcia w czasie testu dysku twardego. Markowy zasilacz i chłodzenie to podstawa w diagnostyce komputera. Pomiarów napięć dokonaj w czasie testu “Linear Raed” w Aida 32 według strony http://www.neotec.pl/