Zacinanie sie całego systemu podczas grania

Witam!

Mój problem polega na tym , że nie mogę sobie pograć w gry na Windows 7 Ultimate x64 , ponieważ system sie zawiesza i na nic nie reaguje, dzieje sie to tylko podczas grania , przy normalnym użytkowaniu chodzi normalnie(pisanie na gg, skype , chodzenie po internecie) jedynie co mogę zrobić to restart komputera.Ten problem zaczął sie pojawiać jakiś tydzień temu naprawdę nie wiem o co chodzi czytałem na różnych forach ale bez skutku.Podczas grania m.in w GTA4 , COD4 , komputer głośnio chodzi (syczy) i przez jakiś czas da się pograć a potem przestaje syczeć i ścina.Mam zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej. i DX 10 , bo 11 nie obsługuje moja karta graficzna.

parametry komputera

Processor:Intel® Core™2 Duo CPU E8500 @ 3.16GHz (2 CPUs), ~3.2GHz

Memory: 4096MB RAM

Hard Drive: 500 GB Samsung

Video Card: Gainward Ati radeon Hd 4850

Operating System: Windows 7 Ultimate 64-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601.win7sp1_gdr.110622-1506)

Motherboard: Gigabyte GA-P31-S3G

Zasilacz nie wiem jaki dokładnie jest

Sprawdź temperatury podzespołów pod obciążeniem,głównie grafiki i procka ale stawiam na grafike. pomoze Ci w tym ten program http://www.dobreprogramy.pl/OCCT,Progra … 28567.html

Lub zasiłka pada,otwórz boczną pokrywe kompa i przeczytaj co jest napisane na zasilaczu i napisz TU

edit// ten problem sie pojawia tylko 2 dwóch grach cod4 i BFH , reszta chodzi super.Tym programem testowałem komputer bardzo dużo razu i wszystko było w normie.Może to wina źle zainstalowanej aplikacji??A i jeszcze jedno X:/program files (x86) zmieniłem na X:/program files , czy to może być ta przyczyna??

W X:/program files (x86) instalują się programy 32bitowe jezeli system jest 64 bit,to folder systemowy i nie należy zmieniać jego nazwy. zainstaluj gry jeszcze raz(możesz zrobić kopie plików save z gier żeby nie przechodzić ich jeszcze raz) i zobacz bo może to być przyczyna ale nie jestem pewny co do tego…

tak wlasnie zrobiłem i działa ;d jak narazie ^^ i jeszcze wyczyściłem kompa z kurzu i śmiga aż miło:) jak problem sie powtórzy to dam znać jak narazie za**biście ;d

Dodane 20.11.2011 (N) 21:59

no i lipa , problem znów się powtarza.Wydaje mi się że poprostu dysk sie zacina albo coś bo innego wytłumaczenia niema… , komputer zaniosę jutro do serwisu żeby zdiagnozowali przyczynę

Zanim zaniesiesz spróbuj poprzednia wersje sterowników , ostatnio modne jest to , ze producenci zapominają o starszych modelach i ''piszą ''pod nowe i są problemy… .

Lub zainstalowałeś przez przypadek coś niechcianego przez ten tydzień i dlatego…jeżeli masz ochotę i mozliwosc spróbuj reinstalacji systemu , może pomoże … .