Zacinanie się cs go oraz problem z rodzielczością

Cześć!

Jestem nowy na forum,przepraszam jeżeli założyłem ten temat w nie właściwym miejscu ale chyba jest ok.Problem to tyczy wyżej wymienionej gry.Otóż kiedy gram zacina się tzn.3 sekundy i dalej gra.Jest tak także w menu gry np. klikam graj to zacina się 5 sek i przechodzi dalej.Czasami jest tak że w ogóle się zatnie(Podczas gdy gram na turnieju itp) i muszę resetować kompa.Za tym idzie oczywiście ban za nie aktywność.Dodam że komputer jest po całkowitym formatowaniu(Usunięte wszystko).

Dodam jeszcze że miałem problemy z uruchomieniem tej gry(Monitor poza zakresem pracy)ale już go rozwiązałem ale pojawił się następny nie tak duży tylko jakby to ująć - drażniący.Otóż  rozdzielczość gry nie jest przystosowana do rozdzielczości ekranu,dlatego brakuje pewnych ważnych obiektów min.mapy.

Proszę o pomoc

 

 

Problem z Counter Strike Global Offensive

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w lewym dolnym rogu Swojego posta otwierającego wątek. Dziękuję za uwagę.

Jak u ciebie sytuacja ze sterownikami, nie ma pytajników w menadżerze urządzeń?

 

Dziękuję za chęć pomocy.Jak wyżej napisałem sprawdzę to jutro.Pozdrawiam!

Sprawdziłem - Nic mi nie pokazuje pisze - ,To urządzenie działa poprawnie’’

Jakieś pomysły ?

 

A może byś napisał chociaż jakie masz podzespoły, OS, sterowniki, temperatury, co już robiłeś, od kiedy  problem zaczął występować etc

Z pustego się nie wywróży.

Producent    NVIDIA