Zacinanie się filmów na youtube

Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z zacinaniem się filmów na yt. Sprawdziłem komputer fizycznie ( test dysku, test pamięci) wszystko jest ok. Internet 50 mb/s też nie powinien być problemem gdyż na drugim sprzęcie działa wszystko ok. Także podejrzewam coś z softwarem. Problem występuje na wszystkich przęglądarkach.

Problem może występować na wszystkich przeglądarkach, gdy na jednej jest zainstalowany jakiś dodatek kolidujący z flashem. Przyczyn może być wiele. Informacji za mało, żeby zgadnąć.

Potrzebne informacje - system, przeglądarki, wtyczki, zainstalowane activexy i pluginy adobe flash player, jak poustawiane przyśpieszenie sprzętowe na ustawieniach adobe flash player

System Win7x 64 , Głównie Chrome i Mozilla, przyśpieszenia sprzętowe są włączone, komputer parametrycznie też daje rade ( 4 rdzeniowy procek, 4gb ram, Ati HD5770) 

 

 

Aktualizacja :

 

JAVY 7 up 51 najnowsza

Adobe Air 4.0 najnowsza

Adobe Flash Player 12 najnowsaa Dla IE , I other browser

Adobe Schocwave Player Najnowsza

Silverlight 5.1 najnowsza

 

Programy pobierzesz z tego forum i ze strony: www.dobreprogramy.pl

 

Po zainstalowaniu a wczęsniejsyzm skasowaniu starych wersji ) powinno byc ok. Sprawdz czy masz aktualna mozille google chrome bo tu tez moze lezyc problem.

 

Jakbys miał problem z czatem wp.pl to w java console zakładka security mas opcje dodania do listy musisz dodac portal wp.plczat1.wp.pl czy jakos tak.:slight_smile: tak jak pisze bład o security lub zmiejszyć poziom  hide na medium:) i dac aply to tyle.