Zacinanie się gier choć chodziły poprawnie

mam problem w pewien dzień włączyłem kompa i włączyłem grę w którą zawsze gram co dzień ale mi zaczęła ciąć to ją wyłączyłem włączyłem inną grę i też mi cięła wszystkie gry mi zaczęły ciąć. Zrobiłem format C nowy windows grę zainstalowałem od nowa zeskanowałem całego kompa antywirusem AVG i wszystko wydawało sie dobrze ale gdy włączam

grę znów jest to samo ze raz chodzi gładko a w pewnym momencie tnie ta że nie da się grać… prosze o pomoc :] dzięki z góry…

syf. daj logi do sprawdzenia . lub komp się przegrzewa

Sprawdź czy w Menedżerze urządzeń jest wszystko Ok. Czy masz DirectX najnowszego. Sprawdź czy masz dysk na DMA. I sprawdź temperatury. Chodź jeśli by się przegrzewał to raczej by było tak co jakiś czas na kilka sekund, ale kto wie.

a jednak przegrzanie temp procka 62stopnie ;/:confused: czym to schłodzic otworzyłem klape boczna od kompa i wynosi 55 stopni co dalej wiatraki…??

Jaki masz procesor? I te 55 to w stresie czy spoczynku? Zmienić pastę termo przewodzącą na np. Arctic Silver 5. Wiatrak wydmuchujący na tył.

Typ procesora Intel Celeron, 1700 MHz (17 x 100)

Temperatury

Płyta główna 41 °C (106 °F)

Procesor 51 °C (124 °F)

Seagate ST380011A 42 °C (108 °F)

w spoczynku z wyjęta boczną obudową

Celeron nie powinien się tak grzać. Zobacz czy radiator dobrze dociska. Usuń wszelki kurz z radiatora. Jaką prędkością wieje cooler? I zmierz temperatury podczas grania albo benchmarka na procesor.