Zacinanie się gier

Mam taki problem jak w temacie, prawie wszystkie gry zacinają mi się :?. Nawet starożytne GTA1 zacina się i nie ma jak grać. Podobnie jest w Diablo 2, jak włącze mape tnie się, jak wyłącze nie. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Celeron 2ghz

512 RAM

GeForce4 mx 420.

grafika złom, ale gta i diablo powinno chodzić, przeinstaluj sterowniki

A może ma ktoś jakąś strone ze sterownikami dobrymi, bo zawsze jak jakies znajde to jakieś błędy sie pojawiają. :?

ściągni stery 53.03 pod xp lub 53.04 pod win 98

ojjj przesadzasz :twisted: :twisted: mam To samo, oczyść system, odinstaluj zbedne programy, może jeszcze program CCleaner , a przede wszystkim defragmentacja.

Myśle że coś ci mnóstwo pamieci ciągnie, nie masz uruchomionych programów w tle?

Zainstalowalem nowe sterowniki i dalej to samo. :frowning: W tle chodzi sporo programów, defregmentacje robiłem niedawno, a programów na kompie dużo mam, lecz przydają się.

Hehe Najlpiej Format moze to zadziałaa:P

:wink: :wink: :wink:

ctrl+alt+del zobacz w zakłądce procesy co pobiera najwiecej ramu.

Zainstalowalem CCleaner 450mb było, walnolem jeszcze oczyszczanie dysku iiii nic :-(. Wzialem jeszcze najslabsze wymagania najmniejsza rozdzielczosc i dalej to samo.

Złączono Posta : 19.03.2007 (Pon) 21:55

Mam 29 procesów, lecz jak wlaczam kompa to jest okolo 36, zawsze na poczatku wywalam avasta i takie tam nie potrzebne zbytnio do grania.

Najwiecej zre ram: firefox.exe , explorer.exe , svchost.exe, vsmon.exe.

Gucios a odinstalowałeś sterowniki tak?? —>

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76390

Dawidos zainstalowalem sterowniki jak w linku, odpalam szczesliwy Diablo iii… nic. :? Dalej to samo.

Wejdź w panel sterowania > System > Zaawansowane > W Wydajność daj Ustawienia > Znów Zaawansowane > Pamięć wirtualna > Zmień >

I daj gdzieśtak 1 siódmą wolnego miejsca w

.

Przyciśnij Ustaw.

Potem dla drugiego dysku tak samo.

Zrestartuj komputer.

I włącz grę.

Napisz czy pomogło.

Ale gdzie mam tą liczbe wpisac, rozmiar max czy min? :? 30910 to dostepne miejsce. Rozmiar poczatkowy 768, rozmiar max 1536.