Zacinanie się internetu

Witam tak jak w temacie a dokładnie to czasami jest super ale czasami to zero lub bardzo długie ładowanie , czy może byc przyczyną stary nawet bardzo stary komputer czy tylko prędkość . Jeszcze jedno czy jest rużnica pomiedzy OEM a profesjonal oczywiście system windows xp , wpływający na odbiór internetu . :frowning:

Nie ma to żadnego wpływu na komputer, podaj konfigurację kompa + prędkość neta

Bardzo stary komputer także może być tego przyczyną. Zależy tylko, jak stary. Gdy ostatnio założyłem Orange Freedom i nie miałem jeszcze routera, łącze współdzielił Pentium III 450 MHz (z modemem ZTE ZXDSL 850 :slight_smile: - nawet w logotypie producenta były chińskie znaki). Przy wczytywaniu stron łączu zdarzało się przymulać. Później kupiłem router, tego złoma także wymieniłem i jest dużo lepiej :).

więc mam takie coś mam zamiar zmienić ale się zastanawiam bo w gry to nie gram tylko przewaznie internet no i czasem jakas muzyczka. A co do internetu to przyjechała firma do mnie na wioskie i założyła nadajnik a każdy ma swoją antene jakąś puszkę to chyba jest ruter no ikarta sieciowa w kompie , wszystko połączone kablem . Niewiem dokładnie ale według mnie to jest siec LAN. Zauważyłem że to się dzieje w godzinach popołudniowych myślę że w tym czasie jest więcej użytkowników ale czy to ma wpływ to niewiem prędkość powinn być 640 czasami jest ponad 1 mega a casami jakieś 500 A tu jest link do do tej firmy która udostępnia nam internet http://it-gemini.pl/ #-o

moł komp

płyta główna gigabyte ga-7vt600 via kt600 lan ata/133

procesor amd duron1800mhz/266

dysk samsung spo802gb 7200ata/100

grafika geforce fx 5200 128mb ddr+tv

pamięć 1250ddrpc333

czy można coś zmienić żeby na necie jeszcze podziałał czy tylko nowy

Dzięki za podpowiedzi :smiley: