Zacinanie sie komputera bardzo mocno!

Witajcie! Mam taki problem poniewaz od pewnego czasu mój komputer strasznie(mowiac strasznie mam na mysli ogromnie) sie zacina. Są takze rozne bledy, BSOD"y i inne. Rowniez eset strasznie sie zacina i bierze strasznie duzo procesora a z tego co slyszalem to nie powinien. Jest rowniez ciagle zrywajace sie polaczenie wifi. Komputer mam dosyc stary ale jeszcze niedawno dzialal w miare szybko. JUz nie wiem co robic prosze pomozcie! Bym zapomnial moj system to win xp.

Jako że piszesz w dziale XP to zakładamy że taki masz system. Odinstaluj zbędne aplikacje i poczyść programem Revo Uninstaller, bardzo przydatny. :slight_smile:

Tak na początek strasznie ale to strasznie mocno proszę Cię o podanie kodów błędów.

Zobacz w podglądzie zdarzeń co w trawie piszczy i nam tu wklej błędy jakie się pojawiają  :mrgreen:

Witam mysle ze mozna juz zamknac temat poniewaz zepsul mi sie dysk wiec jakie kolwiek czyszczenie nie ma juz sensu. Btw. to komputer czyscilem tak czesto ze prawie nic na nim nie bylo gora jedna gra na krzyz plus przegladarka i eset ;/  Ale dziekuje za wszelka pomoc.