Zacinanie się myszki

Witajcie. Ostatnio troszkę myszka ścinała, w sensie, działała, działała, i nagle był ten dźwięk z Visty jak się odłączy coś z usb i przestawała działać. Zawsze przełączałem do innego usb i działało, obwiniałem tutaj kabel od myszki, bo inna działała pod każdym usb jak trzeba. Myszka jest trochę warta, nie chodzi już nawet o pieniądze, ale mam tylko taką małą myszkę ‘laptopową’ a na niej trochę niewygodnie gra się w CS’a. Dodam, że jak tą myszkę podniosę do góry i kabel będzie trochę u góry i zaczyna działać na chwilę, ale jak zestawię na podkładkę, to przeważnie już nie działa. Teraz już nic nie daje. Wcale nie działa. Można jeszcze coś z tym zrobić? Z góry dzięki.

Kupić myszkę. Widocznie przerwany kabel

Rozumiem, że myszka jest optyczna :wink: A czy kładąc ją włącza się laser i ten cały “stuff” potrzebny do działania, w sensie, czy nie ma problemu z przerywaniem dostarczania energii? Kładąc ją jest większy pobór mocy no i może wtedy na chwilę działała. Jeżeli teraz w ogóle nie reaguje w żaden sposób, to jakiś transformatorek poszedł - czyli kupno nowej, albo wizyta u “magika” :wink: Albo tak jak wyżej kabel się gdzieś przerwał - jedna rada - dokładnie obejrzeć, najwyżej skleić, może podziała.