Zacinanie się NFS Undercover

Witam!

Kupiłem wczoraj NFS Undercover i mam z nim już problemy - otóż gra się zacina. :? Mam kompa:

  • 4 GB pamięci

  • Windows XP

  • Procek Intel E8400 3.00 GHz

  • Radeon HD 4850 - 512 MB DDR3

Te wymagania przewyższają nawet rekomendowane wymagania (z wyjątkiem procka) więc gra powinna chodzić bez zarzutu. Mam włączone wszystko na max full :smiley: Wygładzanie krawędzi na 4x itp. Zmieniam to ale nie wiele pomaga. Gra się zacina tylko od czasu do czasu, a czasem (rzadko) na kilka sekund. Wtedy jest 20 klatek, tak to gra śmiga z 40-50 FPS’ami. Co robić ? :frowning:

EDIT:

Aha, mam badziewny zasilacz Feel III 400W, ale niedługo go wymieniam. To może być wina zasilacza ? Sądzę, że nie…

Niestety wina gry.Słabo zoptymalizowana jest ale EA już nad jakimś patchem pracują więc tylko czekać.

PS.Dziwię się że ta karta smiga ci na tym zasilaczu :shock:

To, że gra “śmiga na zasilaczu” nie ma nic do rzeczy. W ogóle co za stwierdzenie…śmiga na zasilaczu.

A ty co Polonista ?? :slight_smile:

Zasilacz nie jest zły, ale może mu brakować mocy, jeśli chcesz pozostać przy feel III (która jest udaną serią, nie mylić z feel I i II) to wymień na 500W albo wymień na jakąś pewną 450W. OCZ, Mushkin, Amacrox warrior, modecom mc… i wiele innych godnych polecenia.

Sama gra też ma sporo bugów i dla pewności lepiej powstrzymaj się z wymianą zasilacza do premiery patcha dla gry który (miejmy nadzieję) niedługo, bo wymiana może okazać się nietrafioną decyzją. Albo najlepiej sprzedaj grę komukolwiek :wink:

Jeżeli nie jesteś nakierowany na rozgrywkę sieciową, głównie chcesz przechodzić grę itd. to polecam Ci pobrać crack’a :stuck_out_tongue:

Z tego co wiem crack ten działa częściowo jak patch - właśnie dlatego go używam, bo i u mnie zauważyłem spory skok wydajności w grze…

O to link :

http://rs518.rapidshare.com/files/166273311/Crack_Serial.NFS_U.reloaded.Multiplayer_Fix.rar - o ile się nie mylę, powinien działać i w Multiplayer’ze. Ja traktuję go jak patcha :wink: