Zacinanie sie pobierania przy 49 mb

Gdy pobieram plik większy od 50mb to pobieranie automatycznie sie wylacza . :oops:

Np. jak pobieram plik to przy 49Mb zacina sie pobieranie…

Prosze o pomoc

A cóż to za plik? Skąd ściągany? Problem dotyczy tylko tego jednego pliku czy wszystkich większych od 50 MB?

Wszystkie pliki powyżej 50mb zacinają się przy pobieraniu. A dokladniej okolo 49mb

Mitrin ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

a jaką masz szybkość internetu i z czego masz ?

  1. Do pobierania plików z Internetu używamy zewnętrznych akceleratorów pobierania plików a nie tych wbudowanych w przeglądarce internetowej.

  2. Używasz jakiegoś akceleratora pobierania plików?

  3. Bardzo dobrym (jak na bezpłatny program) akceleratorem pobierania plików jest Np. Download Accelerator Plus 9.7.0.7 Pl który znajdziesz Tu: http://www.dobreprogramy.pl/Download-Ac … 13299.html

Download Accelerator Plus 9.7.0.7 Pl

ImageGalleryProxy.ashx?file=20100421131240.png&width=360&height=225&noBar=1

  1. Sprawdź za pomocą jakiegoś SpeedTestu ( programu do pomiar prędkości Twojego łącza internetowego) Twój Download Upload oraz Ping i porównaj prędkość Download z umową zawartą pomiędzy Tobą a Twoim dostawcą Internetu.

Przykładowy speedtest znajdziesz Tu: http://www.speedtest.pl/

Zwróć uwagę :

1.Czy problem występuję również przy windows update i jakiejś konkretnej wielkości procentowej pobrania?

2.Czy używasz proxy lub jakiegoś anonimizera (Cyberghost, Steganos IA itp)? Jeżeli tak-spróbuj odinstalować.

Nie uzywam zadnych Acceleratorow predkos internetu jest tak jak w umowie czyli 2mb (256kb/s) mam internet radiowy … gdy pobieram z mozilli lub updeatuje gre albo program to tez sie zacina …

  1. Więc użyj jakiegoś akceleratora pobierania plików i zobacz, co się będzie działo.

  2. Umowa zapewne określa prędkość dosyłową do 2mb/s a nie, że jest 2mb/s.

  3. Sprawdziłeś speedtestem swój Download Upload i Ping?

  4. Jeśli tak to podaj.

  5. Internet radiowy to zmora internautów. Przy małym obciążeniu sieci radiowej ping jest mały i praca na komputerze jest w miarę komfortowa. Przy dużym obciążeniu sieci ping jest wysoki i o komfortowej pracy na komputerze możemy zapomnieć.

Swojego czasu miałem to nieszczęście posiadać Internet radiowy gdzie ping do godziny (powiedzmy) 16-ej był w miarę przyzwoity, - gdzieś, do 100 - ale po tej godzinie potrafił skoczyć nawet do 500 a wtedy mogłem zapomnieć, o czymkolwiek – pobieranie plików z sieci – gra online, itp. co objawiało się właśnie rwaniem lub całkowitym zerwaniem połączenia.

Zainstalowalem ten Accelerator ale rowniez przerwalo pobieranie… wyskoczyl erro czy cos takiego i zerwalo polaczenie

Sprawdzalem predkosc neta i wszystko jest git ping 38 ,download 2.02 a upload 280 :smiley:

  1. A czy nie masz przypadkiem jakiegoś routera WiFi?

  2. Skontaktuj się ze swoim usługodawcą internetowym i przedstaw problem. Najlepiej niech Ci sprawdzi Access Point (AP).

  3. Jeszcze jedno ważne pytanie, które powinno być zadane na samym początku. Czy to przerywanie pobierania występuje od rana do wieczora czy w określonym przedziale czasowym? Jaki masz system operacyjny?

Mam windows 7 przerywa pobieranie za kazdym razem nie wazne ktora jest godzina mam router z wifi ale nie uzywam wifi …

Skontaktuj się z dostawcą Internetu czy czasem on nie odpalił Ci jakiejś blokady na pobieranie plików w trosce stabilność swojej sieci.