Zacinanie się przeglądarki, nieprawidłowa praca myszy

Witam! Wczoraj znalazłam w systemie trojana. Antywirus oczywiście go unieszkodliwił. Przeskanowałam jeszcze dwa razy komputer i nic nie wykrył. Jednak czuję, że nadal coś jest nie tak. Czasami okno przegladarki internetowej zawiesza się, pokazuje niepełny ekran. Dziś wyłączył mi się dźwięk i nie reagowała mysz. Pióro do tabletu zachowywało się normalnie, ale tylko do czasu. Później komputer zawiesił się całkowicie tak, że musiałam wyłączyć go z listwy. Po włączeniu kompa wszystko jest ok. Wszystko zaczyna wariować po pewnym czasie. Podejrzewam, że mam jeszcze jakiegoś szkodnika, ale nie wiem jak go szukać. Z góry dziękuję za pomoc.

Podaj logi z OTL i GMER -> otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html.

Podaję logi:

http://wklej.to/J1ZNF

http://wklej.to/nXzlH

http://wklej.to/HH24h

Uruchom OTL -> w oknie Własne opcje skanowania/skrypt wklej:

Klikasz Wykonaj skrypt. Dajesz log z usuwania. Następnie w OTL naciśnij -> Sprzątanie.

Przeczyść dysk i rejestr CCleaner`em -> http://www.instalki.pl/programy/downloa … eaner.html.

Przeinstaluj i wykonaj pełne skanowanie Malwarebytes`em Anti-Malware (tylko skanerem na żądanie, nie gódź się na testową pełną wersję) -> http://www.instalki.pl/programy/downloa … lware.html, jeśli coś znajdzie usuń i daj raport.

Odinstaluj starą wersję programu do odczytu .PDF -> Adobe Reader 8.3.0 i zainstaluj najnowszą -> http://www.instalki.pl/programy/downloa … eader.html.

To raczej nie ma związku, co do problemu to spróbuj przeinstalować G-Data`e przez Revo Uninstaller w trybie zaawansowanym -> http://www.instalki.pl/programy/downloa … aller.html.

Tu jest log z usuwania OTL http://wklej.to/b67oG

Dysk przeczyściłam, przeskanowałam (nic nie znalazł). Zainstalowałam nową wersję Adobe Reader. Co do G Daty…niestety Revo go nie widział. Odinstalowałam normalnie i wyczyściłam wszystkie pozostałości. Później zainstalowałam go na nowo. Jak na razie wszystko chodzi dobrze. Zobaczymy jutro jak dłużej popracuje. Mam nadzieję, że już tak zostanie :slight_smile: Wielkie dzięki =D>

Dodane 22.07.2011 (Pt) 14:33

No niestety…po dłuższym przebywaniu w internecie historia się powtarza. Coś mi muli ten komputer. Nawet okna w kompie otwierają się wolno. Jest dobrze, a później mam wrażenie, że coś obciąża moją neostradę. Tak jakby ktoś się do mnie podpinał. Zupełnie tak, jakby właśnie coś się aktualizowało (wiem, że wtedy nic się nie aktualizuje). Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże, bo inaczej…format :frowning: