Zacinanie się przycisków w PES5

(Igorenek) #1

Od jakiegoś czasu mam uciążliwy problem z PES5. Zainstalowałem PowerPatcha 2.0 - dobra zmiana, lecz na 512ramu się trochę cieło jak było dużo zawodnikó na boisku :smiley: No ale nie o tym chcę pisać. Otóż czasem grze zdarzy się zaciąć, tj. gra chodzi płynnie, ale nie reaguje na moje ruchy - zawodnik biegnie cały czas w tym samym kierunku lub nie chce, powiedzmy, strzelić. Po paru sekundach gra się "odwiesza" i działa normalnie. Jest to denerwujące, bo czasem psuje się w ten sposób akcje nawet na pustą bramkę. Czy spotkał się ktoś z podobnym problemem? Jak temu zaradzić :?

(hevet) #2

Czy przed zainstalowaniem PowerPatcha 2.0 działo się tak samo,jeżeli nie to znasz odpowiedź.

(Mop Daniokloc) #3

A ja zawsze myślałem że na boisku jest 22 graczy, i ich liczba się niezmienia (chyba że kartki,kontuzje). Dzięki że wyprowadziłeś mnie z błędu. :lol:

Złączono Posta : 22.10.2006 (Nie) 14:04

A co to jest PowerPatch ?

(Igorenek) #4

Oj, na ekranie jak jest dużo..

Patch stworzony przez grupę fanów uaktualniający składy, prawdziwe nazwiska stadiony etc.

Nie.

(Błażej) #5

Konfiguracja PC.........

Przeinstaluj grę.

(Mop Daniokloc) #6

Ja mam na swoim peesie nowe buty,stroje,piłki,bandy, wszystko co możliwie..

Prawdziwe loga i nazwy drużyn itd. Mam 512Ramu i chodzi super.

P.S. Ja instalowałem patch Korona Evo Patch v3.0 by Red Bull. Oprucz tego dużo dodatków i wszystko chodzi jak należy.