Zacinanie się przycisków w PES5

Od jakiegoś czasu mam uciążliwy problem z PES5. Zainstalowałem PowerPatcha 2.0 - dobra zmiana, lecz na 512ramu się trochę cieło jak było dużo zawodnikó na boisku :smiley: No ale nie o tym chcę pisać. Otóż czasem grze zdarzy się zaciąć, tj. gra chodzi płynnie, ale nie reaguje na moje ruchy - zawodnik biegnie cały czas w tym samym kierunku lub nie chce, powiedzmy, strzelić. Po paru sekundach gra się “odwiesza” i działa normalnie. Jest to denerwujące, bo czasem psuje się w ten sposób akcje nawet na pustą bramkę. Czy spotkał się ktoś z podobnym problemem? Jak temu zaradzić :?

Czy przed zainstalowaniem PowerPatcha 2.0 działo się tak samo,jeżeli nie to znasz odpowiedź.

A ja zawsze myślałem że na boisku jest 22 graczy, i ich liczba się niezmienia (chyba że kartki,kontuzje). Dzięki że wyprowadziłeś mnie z błędu. :lol:

Złączono Posta : 22.10.2006 (Nie) 14:04

A co to jest PowerPatch ?

Oj, na ekranie jak jest dużo…

Patch stworzony przez grupę fanów uaktualniający składy, prawdziwe nazwiska stadiony etc.

Nie.

Konfiguracja PC…

Przeinstaluj grę.

Ja mam na swoim peesie nowe buty,stroje,piłki,bandy, wszystko co możliwie…

Prawdziwe loga i nazwy drużyn itd. Mam 512Ramu i chodzi super.

P.S. Ja instalowałem patch Korona Evo Patch v3.0 by Red Bull. Oprucz tego dużo dodatków i wszystko chodzi jak należy.