Zacinanie się Saint’s Row The Third i IV

Witam, mam problem z grą Saint’s Row The Third. Mianowicie gra nieustannie się zacina niezależnie od ustawień graficznych oraz rozdzielczości (tak samo działa na niskich jak na ultra). Mój komputer spełnia wszystkie wymaganie oraz posiadam aktualne sterowniki. Kombinowałem ze zgodnością ale to nic nie zmienia.
Specyfikacja:
Intel Core i5 9300HF
GeForce GTX 1650
8 GB Ram
Win 10

Skąd masz grę?
Jaka wersja?

Pobrana ze Steam, wersja z 2011, nie ma dostępnych aktualizacji.

Na jakich ustawieniach grasz?
Jakie masz temperatury?

Napisałem gra zacina się zarówno na niskch 1280x720 jak i na ultra 1920x1080. CPU i GPU 50-55.
Na najniższych mam 6 fps wiecej ale w zawsze mniej wiecej co 5-10 sek. obraz sie zacina, dźwiek nie.
Nawet w menu są co chwila ścinki. Po tych kilku sekundach przycięcia gra wraca do pełnej płynności i co chwila zatrzymuje sie obraz.

Miałem takie ścinki w okolicy premiery i w moim przypadku pomogło przeinstalowanie directX. Zawsze możesz spróbować

1 polubienie

Owszem napisałeś, ale sama rozdzielczość niewiele mi mówi.
Wrzuć screna z opcji gry.

Ponawiam - jakie masz temperatury?

Ponawiam CPU i GPU 50-55 stopni. Napisałem, że gra działa tak samo na niskich, średnich, wysokich oraz ultra i w każdej dostępnej rozdzielczości. Dodam, że w Saint’s Row 4 wystepuje identyczny problem natomiast Wiedźmin 3 działa bez zarzutu. Optymalizowałem ustawienia w GeForce Experience.

Wyłącz synchronizację pionową.

wywal to

Wyłaczenie synchro nic nie zmienia, gra zacina sie wszedzie tak samo- w menu, cutscenki itd. czasami mam wrazenie, ze ścinki są 1 sek krótsze, uruchomienie w oknie też nic nie daje. GF Experience zainstalowalem pozniej bo bez tego wyglądało to tak samo i myslalem ze moze to cos zmieni. To co mnie dziwi to fakt iż SR4 działa identycznie ja SR3 tj. nieustanne zacinnanie a Wiedźmin 3 smiga płynnie na ultra.

Laptop czy komputer stacjonarny?
Wersja Windowsa ?

Niestety laptop, Win 10 Pro wczoraj aktualizowalem.

Po aktualizacji problem występuje czy jeszcze przed ?

Przed i po wygląda to dokladnie tak samo

Winą jest chyba steam, pobralem crack i zero przycięć

Niestety w SR4 to nie pomogło ;(