Zacinanie się windowsa i niepowodzenie aktualizacji

Witam, gdzieś widziałem już chyba taki temat… Ale nie przedstawia on dokładnie mojego problemu. Mój komputer ma 3 tygodnie (Procesor: Intel core i5-3330, RAM: 8Gb, 64 bitowy system windows 8, procesor x64) od zakupu pojawiają mi się błędy typu: PFN_LIST_CORRUPT, MEMORY_MANAGEMENT, IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL, DPC_WATCHDOG_VIOLATION) Objawia się to w sposób, że kiedy korzystam z komputera nagle się zacina i wyskakuje powiadomienie od błędu i sam się restartuje… potem pojawiają się kolejne błędy… aż po kilku minutach się odpali. Proszę o szybką pomoc. Z góry dzięki ;]

Cześć

Spróbuj przetestować pamięci, jeżeli masz więcej niż jedną kość każdą oddzielne. Lub sprawdź pamięci na innym komputerze jeżeli masz taką możliwość.

Postaram się gdzieś ją sprawdzić na innym komputerze. A jeszcze zapytam… Aktualizacje po ściągnięciu nie chcą się zainstalować. Gdy komputer ponownie się uruchomi pojawia się komunikat “niepowodzenie w konfiguracji systemu windows, wycofywanie zmian” czy to może też mieć coś wspólnego z pamięcią?

Cześć

Spróbuj instalować aktualizacje pojedyńczo. Prawdopodobnie jedną z nich powoduje problemy, jeśli bedziesz je instalował pojedyńczo łatwiej “wyłapiesz” tą wadliwą.

F50* , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Temat zmieniony. A co do aktualizacji zacząłem instalować osobno i jak na razie wszystkie działają. Dzięki :slight_smile:

Dodane 20.12.2012 (Cz) 15:01

Jeżeli ktoś z podobnym problemem czyta ten temat to mi udało się ustalić że aktualizacje które niepoprawnie się instalują to "Aktualizacja systemu windows 8 dla komputerów z procesorem x64(KB2…)