Zacinanie się windowsa XP

Od niedawnego czasu gdy włączam system windows przez chwilę działają programy ale nie działa nic związanego z internetem jakoś dzień przed tym błędem miałem bardzo podobny a możliwe że taki sam ale zmieniłem coś w msconfig i działało aż do restartu windowsa próbowałem przywracania systemu lecz nie działa bo zacina się gdy naciskam zastosuj.Chciałem sformatować system ale gdy wkładam płytę do napędu słychać ją a przy uruchamianiu windowsa mryga tylko biała kreska i nic się nie dzieje a jak chciałem włączyć format płytą przez mój komputer to się zacina.   

możliwe, że wyłączyłeś jakąś z podstawowych usług sieciowych systemu - dlatego nie działał

uszkodzona “baza plików” do przywrócenia - nieprawidłowo utworzony punkt przywracania systemu(?)

biała kreska… a coś więcej?

spróbuj instalacji systemu (wraz z formatowaniem) wywołując instalację spod biosa

  1. Z msconfig próbowałem już wyłączać i włączać usługi ale już nic nie zadziałało .

2.Przy przywacaniu systemu zacina się w momencie gdy chcę wyłączyć usługę “Wyłącz Przywracanie Systemu”                                   3.Biała kreska pojawia się mryga i nie znika podejrzewam że coś może być ze stacją dysków.

4.Spróbuję dzięki za radę. Rano napisze co i jak.

jak nie widzi płyty? A masz ustawione w biose jako pierwsze ustawione bootowanie z CD/DVD (zakładka boot) ?