Zacinanie się zdalnego pulpitu


(Maro Mich) #1

Witajcie. Mam pewien kłopot. Posiadam VPS-a, na którym chciałbym postawić serwer. Tutaj nie chodzi o jego parametry bo jest wystarczający. Tylko mam kłopot ze sterowaniem z własnego komputera. Gdy się łączę z serwerem i mam już zdalny pulpit, to strasznie się tnie, CPU jest na 2% ram na 25% bo jest to serwer na Windowsie. Gdy odpalę dwa Internet Exploery to już nic kompletnie nie moge otworzyć kliknąć wpisac adresu po prostu lag świata, a CPU jest wtedy na 5% a ram na 29%. Kolega normalnie śmiga po tym VPS-ie i robi co mu się żywnie podoba. Tak sobie pomyslałem że to może wina mojego neta.

http://www.speedtest.net/my-result/2917837518 Tutaj moje statystki ping wacha się pomiędzy 35 a 60.

W tym celu zainstalowałem Team Viewera, wszedłem nim na VPS-a i to samo. Zacinka za zacinką. Nie wiem już co robić może ja źle jakoś ustawiam w tym zdalnym łączeniu modem czy coś.


#2

VPS może być za słaby na Windows Server. Polecam Ci instalacje ubuntu server 13.04 x64 i zarządzanie przez konsolę


#3

Djbaggi , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038


(Maro Mich) #4

Nie, VPS jest sprawny u kolegi smiga aż milo.


(Dimatheus) #5

Hej,

A z jak szybkiego łącza korzystasz?

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Maro Mich) #6

(Dimatheus) #7

Hej,

Z takimi wynikami raczej trudno mówić o tym, by łącze było za słabe na zdalny dostęp. Aczkolwiek sprawdź w ustawieniach połączenia zdalnego, jak wygląda rozdzielczość i głębia koloru w połączeniu oraz jaka prędkość połączenia sieciowego jest tam ustawiona.

:arrow: Czy z serwerowego zdalnego pulpitu w jednym czasie korzysta więcej osób?

Pozdrawiam,

Dimatheus