Zacinki Systemu

Witam Pisałem tu 3 miesiące temu Ze Zacina mi się windows 7 . Odpowiedzieli Ze mam Wymienić zasilacz bo Miałem 450 W i-box

Moje podzespoły:

 

System: Windows 7 ultimate 64bit

 

Karta graficzna:GTX 560 SE

 

Procesor : i5-2400

 

Pamieć ram : 4GB

 

Zasilacz : 600W Corsair

 

i tak zasilacz wymieniłem Dzisaj. na ten co podałem 600W . już sie ucieszyłem ze scinek nie bedzię od nowych sterowników do grafy , A tu nagle przeglądam Strony i ścina. Dzieje się to tylko po zainstalowaniu nowych  Sterowników do karty z płyty działa wszystko normalnie . Wymieniłem zasilacz lipa :frowning: . Z góry Dzięki . Zacina się dzwięk i czasami Monitor się sam wyłancza wogóle sie go włączyc nie da Pomaga tylko Restart ze sterownikami z producenta albo Beta to samo :frowning: . Przeglądam Pliki to samo, Czysciłem sterowniki Driver’em  Sweeper’em  Nic

Czyli:

  • jak karta grafiki pracuje na sterowniku producenta karty jest OK? dobrze rozumiem.

Nie jak pobiore Wogóle Jakieś nowe sterowniki od Nvidi juz po 2-3h Zacinki jak gram nic sie nie dzieje np: Battlefield 3 gram przez 1h potem wyłąnczam po 30 min ścina. Ale to mnie nie pokoi bo Się sam monitor wyłancza. Dodam ze myszka zaczyna wariować Czasami jest niebieskie kułeczko od ładowania czasami Jest Palec A czasami tak jak by się folder powieksząło i są dziwne kolory tego takie tęczowe

Tak to piszesz, że nie można nic zrozumieć, napisz konkretnie, bo masło maślane.

 

Może karta się po prostu przegrzewa - daj screen z HWMonitor.

Daje Screena . Ze np: Na ekranie jak nic nie robie jest Ręka z palcem albo jak by sie windows ładował te niebieskie Myszka wariurie: http://imgur.com/iIkksBo .

Temperatury OK.

 

Może on zawirusowany?

Kuzyn Tez informatyk Patrzył Ale wszystko w porządku z OTL wszystko dobrze  . A jakim programem sprawdzić czy są wirusy?. Ale to tylko dzieje się od Sterowników

weź go przeskanuj tak profilaktycznie tym 

http://www.dobreprogramy.pl/Dr.WEB-CureIt,Program,Windows,12976.html

Screen z HWInfo zrobiłeś w trakcie lub zaraz po zakończonej grze? W wypadku problemów z chłodzeniem częstym objawem są duże wahania temperatur. Najlepiej odpal BF, pograj trochę, zrób alt+tab i sprawdź odczyty.

Nie wykryto Zagrożeń. Macie Jakieś pomysły ?

Sprawdź smart dysku

Nie rozumiem o co chodzi. Dzisaj jak wstałem pomyslałem sobie ze jakby sciągnoć Stare sterowniki z Neta te co teraz mam czy były by śćiny Bo z płyty działają .

Daj screen ze smart dysku z HD Tune,opcja health.

Daje screena : http://imgur.com/ZpL3PmL

Dysk OK.

 

Zmniejsz temperatury w stresie, może odkurzanie, dodatkowe wentylatory i inne umiejscowienie jednostki?

 

No i trzeba sprawdzić na innej karcie, jak to pracuje?

Dopiero będę wymieniał kartę w lipcu . Przy sobie nie mam żadnej. Ale Się boje bo jak wymienię kartę zainstaluje sterowniki to czy będą ściny

Skoro na starszych sterownikach działa normalnie to ich używaj (napisałem tak w temacie do którego się odnosisz).

No nic będę używał starych . Dziekuję za pomoc , Temat do zamknięcia