Zadanie excel zadanie

zad.zip (7,7 KB)
Ktoś pomoże z zadaniem (excel) ?
wykresy itd

To może wyjaśnij o co ma w nich chodzić ? :smiley:

jak to o co? chodzi o zrobienie zadania domowego za lenia

Chodzi o treść. Wrzucił plik na pałe.

nie mam pojęcia .html js .css mam w palcu a to … i excel to nie mój świat

no i czego nie rozumiesz? masz zrobic, a nie dopytywac

jemu sie nalezy

haha nie za lenia .tylko jak ktoś nie siedzi w tym temacie to raczej ciężko skumać …

@anon24297653 nie traktuj wszystkich z góry kolego. On nie napisał by zrobić a pomóc.

no to jak na razie nie widac w czym mozna mu pomoc

oprocz tego, zeby zrobic zadanie za niego

@szybkaporada2 no to na czym polega to zadanie i czego w nim nie rozumiesz.

Zadania domowe są od tego żeby się czegoś nauczyć, a nie po to żeby je zrobić. Jeżeli przynajmniej pytałoby dziecko o podpowiedź to prędzej bym zrozumiał, ale ta sytuacja jest żałosna.

trzeba wykonać wykres który będzie wyliczał a/b/c za pomocą tego równania y=ax^2 itd
a x= te liczby na dole (zrobiłem coś ale nie jestem pewny czy dobrze myślę dlatego proszę o pomoc osób których interesuje excel ,bo pisałem wyżej robię coś z innego z informatyki (strony itd serwery ustawiania… itd ) jeśli ktoś tego nie zrozumie co w tym załączniku i tak dzięki za pomoc (chociaż ktoś sie odezwał ) znajduje się polecenie zadania (warosci a,b, c można zmieniać Tzn wpisywać nowe a wykres ma się aktualizować) …jak widać bez większych wytłumaczeń … zadanie umieściłem w formie grzecznościowej

Pozdrawiam

excel to nie informatyka, c’mon

sądzę ,ze osoby które ukrywają swoje profile są bardziej żałosne niż osoba która pyta się grzecznie nie siedząca w danym temacie …

Jak dla kogo c’mon …

to jak nazwać komputer // maszyna nie przetwarzająca informacji …

photoshop to tez informatyka?

a moze ogladanie memow to informatyka? w koncu jest i komputer i przegladarka

haha informatyka to pojęcie bardzo szerokie w rozumieniu … może nie masz kwalifikacji w tym danym zawodzie i cię coś boli …
Informatyka (niem. informatik, ang. computing) – nauka ścisła i techniczna o strukturze i działaniu systemów obliczeniowych. … Informatyka jest nauką o przekazywaniu, przetwarzaniu i przechowywaniu informacji, oraz związanym z tym zarządzaniem, sterowaniem, komunikacją, pamięcią i percepcją.

raczej excel jest (Microsoft Excel – arkusz kalkulacyjny) raczej jak powstały pierwsze Pc MASZYNY OBLICZAJĄCE … TO RACZEJ EXL jest informatyka a photoshop jest grafika komputerową zaliczna w pojęciu informatycznym bez wątpienia …memy heh kto to oglada…

wrzucisz tresc zadania czy dalej bedziesz sie kompromitowac?

już zrobiłem w między czasie pisząc z tobą … musiałem niestety poświęcić swój czas aby z technikum sobie przypomnieć podstawy …np (mechatronik nie musi się interesować pakietem biurowym i na odwrót lub mechanik interesować się naprawa np pralki …) Dzięki i zamykamy sprawę