Zadanie

Jak zrobić takie zadanko może ktoś wytłumaczyć w javascript tylko bez wyświetlania z klawiatury od razu żeby robiło ten prostokąt? Bardzo proszę o pomoc!!!

const text = "XXXXXXXXXXXXXXXX"
const text = "X              X"
const text = "X              X"
const text = "X              X"
const text = "XXXXXXXXXXXXXXXX"

Pamiętaj jednak, że wczytywana szerokość i wysokość to musi być zawsze 16 x 5 :wink:
Mam nadzieję, że pomogłem.

1 polubienie

Trzeba było nie grać na lekcjach w cs 1.6 / cs:go.

Nie no teraz to są tak proste zadania i ktoś przychodzi nawet po odpowiedź na forum. Masakra co ci ludzie robią na lekcjach, że maja problem z tak prostym zadaniem.

2 polubienia

Nie uczą się lub ktoś zmienia szkoły i nie dowiedział się, co nowa klasa robiła.

Może to zadanie z podstawówki, a może nauczanie początkowe? :thinking:

Gorzej, jak test na starszego programistę do Comarch.

2 polubienia

To powinien mieć 4 tygodnie na rozwiązanie jak im tyle samo zajmuje debugowanie czemu usługa/serwis padł.

4 tygodnie? To chyba jak jest podpisany jakiś Gold SLA :slight_smile:

Dziena ziom:)

Co ja pacze :smiley:

ja mam technikum które ma własny warsztat i idziemy troche inaczej z programem i więcej lekcji my mieli to sorry jak nie znasz sytuacji w mojej szkole bo oprócz tego że informatyka towarzyszy mi w szkole to jest moją pasją a że zaniedbałem se coś to nie znaczy że tego nie lubie

Byłem uczestnikiem wielu kursów związanych ze sprzętówką bądź systemami operacyjnymi

Trochę Ci się jednak przyda przy systemach operacyjnych umieć chociaż podstawową pętlę napisać i warunek :slight_smile: