Zadawanie pytania zakneblowanemu!

Zamkneliście topic i zadajecie pytania.Zaiste,dziwny to zwyczaj.A odpowiedź jest taka.Na tamtym forum istnieje topic pod tytułem"Seks or…"! !!

kontynuacja

O tym fakcie wiemy wszyscy,

wczoraj moderatorzy i osoby zarzadzajace tym forum pokazali ze jednak niedorosli do obowiazku pelnienia swoich funkcji, zamiast sie rozwijac,

isc userom na reke; stosuja metody z poprzedniej epoki,

a gdy popelnia blad ,skrycie go kamufluja zmieniajac tresc postu.

Jednym slowem zenada, to co pokazano wczoraj wola o pomste do nieba jak taki czlowiek nadal, smie sie wogle wypowiadac.

Powinien opuscic forum jak dom wielkiego brata ,a moze siostry hihi.

Na jego miejscu sama bym tak zrobila.

Rozumie mozna sie pomylic raz ,dwa czy nawet trzy ,ale przyznac komus racje, przeprosic sprobowac to jakosc zalagodzic ,a tu nic i jeszcze takie numery ze zmiana tresci >>

Ukrywanie faktow jest przestepstwem ,wiec najpierw

niech taki czlowiek sam przestrzega regulaminu niz zacznie pouczac innych i cytowac tresci ,ktorych sam nieprzestrzega.

Dawniej tez ukrywano fakty i zobaczcie jak sie to skonczylo

i tu tak tez sie robi, gdzie sa admini to niewiem ,ale domyslam sie

jak zwykle umywaja rece

/sami - swoi/ skad my to znamy

pozdro dla ludzi z odrobina samokrytyki

Stwierdzenie z czasów ciężkiej komuny w stylu “towarzyszu wiecie rozumiecie”. W demokracji nie ma odpowidzialności zbiorowej, każdy sam odpowiada za swoje czyny.

Z powodu zakneblowania wyrażam głębokie wyrazy współczucia :hahaha: aczkolwiek nie ja to uczyniłem :P:P:P:

pamiętajcie że nikt tu nikogo na siłe nie trzyma zawsze to mozna zmienić forum jak wam atmosfera i zasady nieodpowiedają .

Pysiu poczytaj mój poprzedni topic to zrozumiesz!

Pysiu nudzisz. I to moocno :ziew:

A czy kościół zabrania sexu ?? Więc przykład trafiony jak kulą w płot. Chyba że sam w imię wiary katolickiej żyjesz w celibacie :wink: :wink: :wink:

Sexu jako takiego nie,ale or…?I to jest clou dyskusji! !!

Kerimusie!

Czujesz się tak bardzo pokrzywdzony na naszym Forum… :roll:

No cóż - skoro Fiesta poruszył temat Twojej bytności na Forum Apologetycznym, to przyznam się - że i ja (bo bardzo dużo buszuję po sieci) natrafiłam na Twój ślad! 8)

I to, co tu za chwilę wkleję - nie jest bynajmniej naruszeniem prywatności - bo zamieszczając swoje wpisy w necie, musisz się liczyć z tym, że … ślad zostaje zawsze! :twisted: :twisted: :twisted:

I stajesz się w tym momencie osobą quasi publiczną… :stuck_out_tongue:

Ja wkleję tylko 1 topic (dwie stronki, ale warte przebrnięcia) - wkleję go po to, by userzy mogli prześledzić - jaki naprawdę jest Kerimus i czy to nasze Forum Go rzeczywiście krzywdzi… :shock:

Posilająca lekturka… :rotfl: :rotfl: :rotfl:

http://www.apologetyka.katolik.pl/forum … hp?tid=877

Update

Cytat z topiku

Jeszcze chwila a zorganizujesz jakąś krucjatę i wyrzniesz w pień "niewiernych". Chyba sie zagalopowałeś.

:hahaha" :hahaha: :hahaha:

Chcę przedstawić propozycję: dajcie KERIMUSOWI tytuł - MODERATOR HONOROWY i będzie spokój!! Albo załóżcie nowy dział : Smutki żale i tak dalej .

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Nie mam się czego wstydzić :stuck_out_tongue:

"Nie oburzaj się, widząc źle czyniących

i nie zazdrość ludziom nieprawym.

[…]

Porzuć zapalczywość i przestań się gniewać,

nie oburzaj się, bo to prowadzi do złego".

To dla Ciebie K. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

A to Kerimus poraża :o :o :o :o

Cytat:

Wydaje mi się, że ten topik jest bez sensu

Nikt nie każe Ci tu pisać ani być!Wolna wola!To są te same argumenty,które stosują przeciwnicy oglądania np.telewizji.Nie chcesz to nie włączaj!

Cytat:

jest rzeczą oczywistą, że nikt nie ma prawa wymawiać imienia Pana Boga swego nadaremno…

Widzę,że mój topic zwiększy poczytność katolickiego forum :o

Kiedyś były rajdy"Śladami Lenina" a teraz będzie nowy rajd “Śladami Kerimusa” :smiley:

To nie wiesz co zrobić - Ty stary wyjadacz.

Wystarczy poprosić na PW o zdjęcie blokady,

ale do tegp trzeba odwagi.

Skoro żadasz tak - blokadę zdejmę.

Ale ten zostaje zamknięty


Z zadziwiającą swobodą idzie Ci obrażanie innych,

a to co napisałaś tu jest już zwykłym oszczerstw

pod moim adresem.

Bardzo to lubisz - co widać na każdym kroku