Żadna gra nie chce działać

(Nielq7) #1

Witam. Mam pewien problem po formacie. Zainstalowałem dwie gry FIFA 13 i FOOTBALL MANAGER 2013 i żadna nie działa. Klikam ją dwa razy i nic. Nie mam żadnych wirusów i antywirus jest zaktualizowany do najnowszej wersji :). Proszę o pomoc.

(rgabrysiak) #2

Cześć

Wszystkie niezbędne sterowniki zainstalowane?

(Nielq7) #3

nie wiem właśnie bo to nie ja robiłem formata, jak sprawdzić czy są?

(rgabrysiak) #4

Cześć

Najprościej zapytać osoby która "robiła formata" :wink: Sprawdź chociaż w panelu sterowania czy masz zainstalowane sterowniki do karty graficznej.

(Nielq7) #5

gdyby nie to jak je zainstalować?

-- Dodane 10.02.2013 (N) 19:43 --

przepraszam działa mi jedna gra LEAGUE OF LEGENDS ale te co wymieniłem to nie;/

(falcon89) #6

Jaką masz kartę graficzną, system operacyjny?

(rgabrysiak) #7

Cześć

Pobierz i zainstaluj odpowiednie dla twojego sprzętu i systemu sterowniki.

Nic nie piszesz czy posiadasz komputer stacjonarny i jakie ma on parametry czy może laptop. Nie wiem też jaki system posiadasz więc nie powiem ci jakie sterowniki masz zainstalować jeżeli nie podasz więcej informacji.

(falcon89) #8

Pobierz http://www.dobreprogramy.pl/GPUZ,Progra ... 16750.html sprawdź model karty graficznej (Name) i wersję sterownika (Driver Version).

(Nielq7) #9

karta graficzna: NIVIDIA GeForce GTS 250

system opercayjny:Microsoft Windows XP Professional Wersja 2002

procesor: 2.60 GHz

GB RAM: 3.00 GB

(rgabrysiak) #10

Cześć

Zainstaluj: http://www.nvidia.pl/object/winxp-310.9 ... er-pl.html

Chyba że masz je już zainstalowane na komputerze.

(Nielq7) #11

Jak to zainstaluje to powinno mi zadziałać?

(rgabrysiak) #12

Cześć

To są tylko sterowniki do karty graficznej, jeżeli nie masz ich jeszcze zainstalowanych to powinno choć trochę pomoć. Zaktualizuj również DirectX.

Nie wiem czego jeszcze ci brakuje, ponieważ nadal nie wiem czy jakieś sterowniki były już instalowane i jaki sprzęt posiadasz (podałeś tylko jaką kartę graficzną masz i ile pamięci RAM).

(Nielq7) #13

Już mam zainstalowane, podajcie mi niezbędne sterowniki, które mam zainstalować?

(falcon89) #14

Zaktualizuj DirectX

(foni78) #15

i daj systemowi pobrac aktualizacje

(rgabrysiak) #16

Cześć

Poczekaj zadzwonię do wróżki. Jak podasz więcej informacji na temat sprzętu który posiadasz to pomyślimy jak ci pomóc.

(Nielq7) #17

Problem rozwiązany zaktualizowałem DirectX i wszystko działa temat do zamknięcie!