Żadna gra nie chce sie włączyć

Witam serdecznie…

Mam bardzo duży problem! prosze czytać ponizej i błagam o pomoc :frowning: :frowning: :frowning: #-o

Mam Problem. Żadna Gra Nie Chce Mi Się Włączyć , :frowning:

Chociaż Mam Odpowiednie Wymagania.![-o<

Np. Byłem U Kolegi ( Ma Taki Sam Komputer Co Ja ) Zainstalować Need for Speed Underground I Mu Działa , :frowning:

Albo GTA SA Zainstalowałem I Przez 2h Czekałem Aż Się Włączy Ale Nic Się Nie Pojawiło. :frowning: :frowning: :frowning:

Mam AntyVirus’a NOD32 Zaktualizowany Do Najnowszej Wersji , :wink:

Brak Wirusów. Co Mam Robić ?? ?? :wink: :frowning: :frowning: :frowning: #-o

POMOCY plis :frowning: :frowning: :frowning:

?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Napisz więcej. Jaki komunikat Ci wyświetla? Jaki system posiadasz? I czy masz zainstalowanego DX?

podaj sprzęt! stery do karty masz zainstalowane? inne aplikacje działają?

prosze bardzo :

Nic mi nie wyskakuje np jak włańczam jakąś gre czekam chwile i widac na myszce (na monitoże) że sie ładuje ale to tylko z 2 s i dalej nic sie nie pojawia i nic nie wyskakuje…

DirectX - raczej mam zainstalowany ale nie wiem jak to można sprawdzić ?

Mam Windows Xp 2003 (chyba 2003) (Windows nie ma żadnych przerubek…)

A tu prosze screen z resztą…

ykdjyi970n90w85znp3.jpg

przepraszam za pomyłke bo tam napisałem że pisze błąd a nie ma żadnego błędu wybaczcie ;]

Aby sprawdzić czy masz DirectX

Start>Uruchom i wpisz: dxdiag i kliknij OK

jaką masz kartę graficzną i jakie sterowniki do niej??

Czarna magia. Zacznij może od początku. Odinstaluj sterowniki od karty graficznej, przeczyść rejestr CCleaner-em. Zainstaluj jakieś świeże stery do grafy. Na koniec pobierz to http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … Installer+ i sobie aktualizuj DX-a.

W takim razie mam zainstalowany DirectX 9.0c - (to chyba najnowszy)

Moja karta graficzna to :

daje wam tu screeny bo miałem format dysku i przed formatem mi pisało w właściwościach jaką mam karte a teraz nic ;(

screeny :

ujnpm37e0ixjh5oyqu.jpg

06b2zfuazhf0tk51ovi.jpg

3yfrb80orja9gogh61zn.jpg

hnvf1p5uze1iwn94b0zd.jpg

9ip6bvmg6e6zsqui2t5v.jpg

i nie wiem jakie mam sterowniki do karty graficznej bo nie ja robiłem format i malo sie znam na takich zeczach

(prosze o pomoc :()

Wygląda jakbyś nie miał wcale zainstalowanych sterowników do karty graficznej,czekamy na jej nazwę.

A wiecie jak sprawdzić na komputerze tą nazwe karty graficznej i tp i td ?

Everestem ale niech ktoś da link bo ja nie wiem jaką wersją.

np. jak użyjesz tego dxdiag to w zakładce Ekran ją znajdziesz

Screen z tego co zrobiłem Start >>> Uruchom >>> dxdiag >>> Ekran

Screen :

a29afb0bbo3sp94uwu2c.jpg

nie wiem gdzie ta nazwa karty jest… to macie screena :slight_smile:

tu masz everesta http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ition+2.20

jak ty nie wiesz jaką masz kartę to my ci tego tym bardziej nie powiemy,znajdz sterowniki odpowiednie do twojej karty a następnie je zainstaluj bo wygląda jak byś wcale ich nie miał i jechał na systemowych

ok ściągnełem tego everesta i wie ktoś ![-o<

SeBoLaS , ok zobacze poszukam ale piszcie też jak możecie mi pomuc bo w nic nie moge graż a mam 15 lat ;\ i jest Niedziela :stuck_out_tongue:

A nie lepiej zobaczyc na fakturce jaka karta wchodzi w zestaw

start-panel sterowania-ekran-ustawienia-pod ekranem nazwa karty graficznej :lol: