Żadna przeglądarka nie działa poprawnie

Witam, na wstępnie muszę powiedzieć że jestem dziewczyną… więc wszystko co zaraz wyjaśnie może być dla większości niezrozumiałe bo jestem całkowicie zielona w sprawach mego zacnego komputera.

Otóż mam problem ze wszystkimi przeglądarkami, odkąd kupiłam laptopa. Na początku ściągnęłam mozille. Przy każdym otwieraniu strony jakby wyświetla mi się najpierw jakby podstawowa wersja html? Po prostu np. jeżeli uruchamiam powiedzmy wirtualną polske, wyskakuje mi okno ze wszystkimi napisami w rządku powiedzmy pod rząd poczta, program tv, czat i tak dalej, bez żadnej grafiki w tle bez niczego. Jeżeli otwieram strone typu Kwejk to obrazki nie pojawiają się w ogóle, albo co śmieszne jeżeli już przejrze daną strone Kwejka, i już nie pojawiają się nowe obrazki, to jeżeli otwieram ją 2 raz to te obrazki mi się już nie pojawią po raz kolejny. Wszystko muszę odświeżać raz albo więcej żeby mi wbiło strone normalnie. Jest to naprawde uciążliwe zwłaszcza że dzieje się tak oczywiście np. z kontem bankowym, więc jeżeli odświeżam to muszę od nowa wszstko wklepywać. Ściągnęłam również Chrome, to samo, może ciut lepiej. Wtyczki są zainstalowane, jawa flash też. Na bieżąco czyszcze cookie i historie. Nikt mnie nie rozumie jak to tłumaczę i nikt nie wie jak mi pomóc:) może wy coś znajdziecie?

Ja rozumiem jak to wygląda po prostu wczytuje Ci się strona bez żadnej grafiki pozbawiona jakiegokolwiek formatowania, które jest zapisane w plikach CSS.

Wstaw logi OTL :arrow: KLIK