Żadna przeglądarka nie pokazuje Captcha

Hej,

A próbowałeś podłączenia sieci poprzez kartę przewodową, a nie poprzez WiFi? Jest widoczna jakaś zmiana?

A na tym komputerze też występował podobny problem czy też było ok?

Bardzo dobrze! :slight_smile:

Pisałeś, że udało się połączyć przez proxy.org. To serwis, który wyświetla dostępne serwery proxy. Czy zawsze wybierałeś jeden i tan sam, czy też za każdym razem inny?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Hej,

Czyżby komputer nie był wyposażony w kartę przewodową? Czy problem jest z jego przeniesieniem? A może jest możliwość podłączenia karty WiFi - z której korzysta ten felerny komputer :stuck_out_tongue: - do innego komputera? Można by sprawdzić, czy źródłem problemu nie jest ta właśnie karta, bądź któraś z opcji konfiguracyjnych, która może powodować kompresję danych.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Nie wiem. Mógłbyś mi wytłumaczyć jak to sprawdzić?

Hej,

Szczerze mówiąc nie wiem, co tu tłumaczyć. Może po kolei…

Te wszystkie pytania dotyczą komputera, na którym jest problem. Można je sprowadzić od pytań: czy komputer oprócz karty WiFi na USB z tyłu nie posiada karty sieciowej przewodowej? Od dobrych kilku lat na praktycznie wszystkich płytach głównych instaluje się zintegrowaną kartę sieciową. Dzięki niej można by podłączyć komputer do routera kabelkiem i korzystając z tego połączenia można sprawdzić, czy przy takim połączeniu problem z Captcha występuje nadal. Z drugiej strony należałoby też sprawdzić działanie karty WiFi, na innym komputerze, gdyż może to ona jest źródłem problemów. Czyli wyjmujesz ją z tego kompa i podłączasz do innego, instalujesz sterowniki i tak dalej. Na końcu łączysz się przy jej pomocy do sieci i sprawdzasz, czy obrazki Captcha się wyświetlają. Jeśli nie, winna jest karta bądź jakaś opcja w programie producenta zarządzającym tą kartą i instalowanym przy okazji instalacji sterowników.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Witam mogę Ci pomóc. Sam chwile temu naprawiłem ten problem. A zrobiłem to banalnie prostym sposobem:

(Korzystam obecnie z Google Chrome, lecz problem pojawiał się na wszystkich przeglądarkach, jak to naprawiłem wyjaśnię poniżej)

Krok 1:

  • Kliknij raz na kłódkę znajdującą się w lewym górnym rogu tuż przy pasku adresu strony,
  • Wejdź w “Ustawienia Witryny”
  • Kliknij “Zresetuj ustawienia Witryny” (Po czym zaakceptuj klikając w “Resetuj”

Krok 2:

  • Panel sterowania -->Sieć i Internet --> Opcje Internetowe
  • Następnie wejdź w zakładkę Zaawansowane i wciśnij “Przywróć ustawienia zaawansowane” (Po czym kliknij w “Zastosuj”

Krok 3:

  • Następnie przejdź na zakładkę “Połączenia”
  • Kliknij w Ustawienia sieci LAN
  • W dziale “konfiguracja automatyczna” odznacz podpunkt (Jeżeli jest zaznaczony)
  • “użyj skryptu automatycznej konfiguracji” (Po czym potwierdź klikając “OK”
  • Kliknij “Zastosuj” a następnie “OK”

W taki sposób naprawiłem ten złośliwy "Błąd"
Jeżeli nie pomogło, niestety pomocy musicie szukać dalej.
Z mojej strony to tyle,

ELOO!
Pozdrawiam: ShIZe!

Po sześciu latach mu chcesz pomóc?

Ty no dzięki XD

po 6 latach? Ja szukam dalej. Chyba mi nie pomogło - w windows10, bo w linux Mint działa.

Powyłączaj blokowanie reklam na chwile (uBlocki, Pi-Hole, Hosts, wpisy w firewall).