Żadna przeglądarka nie pokazuje Captcha

Witam.

Nie miałem pojęcia do jakiego działu dać ten temat, jeżeli ten jest zły proszę o przeniesienie.

Mam problem jak w temacie. Gdy muszę wpisać gdziekolwiek kod Captcha nigdzie go nie widzę. Problem występuje we wszystkich przeglądarkach.

Hej,

A z jakiego dostawcy internetowego korzystasz? Czy nie masz przypadkiem włączonej po stronie łącza opcji kompresji danych? Czy inne grafiki nie są kompresowane? Zbyt silna kompresja może powodować ładowanie się białego prostokąta.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Neostrada.

Nie wiem. Jak to sprawdzić?

Inne grafiki działają.

Sprawdzales czy to nie wina antywirusa albo firewalla z filtrowaniem animacji stron ?

Antywirusa nie mam, posiadam Malewarebytesa, którym skanuje komputer codziennie(aktualizuję), wirusów nie ma. Jak sprawdzić to z firewallem? Nie posiadam żadnego innego niż ten firewall windowsa.

EDIT:

Na youtube mam captcha :open_mouth: Ale na razie zauważyłem, że tylko na nim. Nie mam np. na stronach gdy mogę coś ściągnąć takich jak filesonic itp.

Hej,

Powinienem był zapytać na początku - jakich przeglądarek używałeś i w jakich wersjach?

Czyli nie widać w nich zniekształceń czy pikselozy?

Jeśli posiadasz tylko firewalla systemowego, to problem ten nie może być raczej spowodowany jego funkcjonowaniem.

Czy nie używasz do połączenia z internetem serwerów proxy?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Próbowałem przeglądarkami Mozilla 7.0.1, Opera 11, IE 8.0

Po prostu widzę inne obrazki, nie widzę captchy.

Nie wiem nic o proxy.

Mam dokładnie to samo. Na filesonic, hotfile i tych wszystkich podobnych stronach nie widzę captchy w ogóle, ani nawet ramki czy pustego obrazka. Sprawdzałem to na różnych przeglądarkach (Chrome, IE, FF i chyba jeszcze jakiejś). Nie pomaga wyłączanie AdBlocka, Avasta. Rejestr mam czysty, wirusów nie mam, dbam o system itd…

Jedno co mi chodzi po głowie to to, że miałem TuneUp utilities i on wprowadził jakieś zmiany w systemie, a potem go odinstalowałem, ale na pewno te zmiany zostały, bo nie robiłem backup’u (swoją drogą to nie mogę zrobić żadnego backupu, bo żaden się nie chce wgrać całkowicie i jest anulowany). Instalacja systemu od nowa nie wchodzi w rachubę, bo mam setki używanych programów razem ze wtyczkami itp. więc instalowanie systemu do tego stanu co teraz zajęłoby mi chyba 2 lata. W grę wchodzi tylko naprawa, co jak do tej pory się udawało.

O proxy też nic nie wiem, a internet mam niekompresowany z tepsy i wszystkie obrazki i animacje są bez problemów wyświetlane.

Chciałbym wiedzieć co robić, bo już próbowałem wszystkiego szukając po sieci w tematach.

Nie mogę się nawet zarejestrować na pewne forum, a gdy pisałem do admina to nie wiedział o co chodzi i nie mógł mi pomóc mimo iż reklamuje się, że tworzy serwisy i strony internetowe, hehe. Co dziwne na tym forum nie miałem captchy już 2 lata temu gdy wszystkie inne strony zawsze captche mi pokazywały.

Hej,

Z tego co przeszperałem nieco podobnych tematów, w niektórych z nich pojawiła się sugestia, o obecność w systemie Javy oraz jej plug-in’ów w przeglądarkach. Z jakiej wersji maszyny Javy korzystacie? Czy w ogóle macie ją zainstalowaną w systemie?

:arrow: Czy obrazki pojawiają się, gdy korzystasz z Opery z włączoną funkcją turbo?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Java 2 Runtime Environment, SE v1.4.0_03

Java 6 Update 13, v6.0.130

Java 6 Update 5, v1.6.0.50

Java 6 Update 7, v1.6.0.70

Z Opery (chyba , bo nie pamiętam) nie korzystałem, a na żadnej innej mi te obrazki nie działały.

Java 6 Update 29

Odinstalujcie stare javy i zainstalować najnowszą.

Java 7 http://www.oracle.com/technetwork/java/ … index.html

Luudzie, które to to? Mógłbym prosić o bezpośredni link?

A jaki masz system?

Pokaż logi z OTL.

Hej,

lukaszenko100 , a co z powyższym?

Potrzebujesz JRE (Java Runtime Environment) - czyli na dobrą sprawę ten. Później już tylko wybierasz system operacyjny. Czytając po opisie - jeśli problem dotyczy tego właśnie kompa - wybierasz jedną z trzech instalacji:

:arrow: Windows x86 Online - instalator niewielki, bo w czasie instalacji pakiety pobierane są bezpośrednio z serwera,

:arrow: Windows x86 - instalator większy, bo niemalże całość instalacji, to instalacja z pliku,

:arrow: Windows x86 Offline - instalator dla komputerów, które nie mają dostępu do sieci.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Wczoraj zainstalowałem sobie Java 7 i nic to nie zmieniło (tak na marginesie to wersja testowa). Dzisiaj podobnie zrobiłem z QuickTime. Jak na razie żadnych rezultatów.

O to chodziło. Dziękuje.

Ale… Nie działa. Captchy nie ma nadal.

Dodane 27.11.2011 (N) 18:36

Przepraszam za double posta, ale inaczej nikt nie zwróci na to uwagi.

Bardzo proszę o pomoc, jakiekolwiek inne pomysły, problem nadal występuję, nie mogę nic zrobić.

Hej,

A co z tym? Próbowałeś?

A co z logami, o które prosił Acorus?

:arrow: Z jakiego systemu operacyjnego korzystasz? Czy jest stale aktualizowany - tzn. ma najnowszy dostępny Service Pack oraz zapewnioną ochronę antywirusową oraz firewall’a?

Pozdrawiam,

Dimatheus

A z Turbo to już kompletnie nic mi się nie wyświetla prócz liter.

Log: http://wklej.org/id/641820/

System w opisie, SP3, Avast 5, Firewall systemowy tylko.

PS. Czasem da się oszukać captchę przy pomocy proxy.org

Hej,

Czyli może z kompresją jest jednak coś nie tak. A jak masz podłączoną Neostradę - przy pomocy LiveBox’a, innego routera czy może posiadasz zwykły modem? Jak urządzenie połączone jest z komputerem - poprzez WiFi, kabelek sieciowy czy może kabel USB?

:arrow: Czy masz możliwość podłączyć do Twojej sieci inny komputer tak, by wykluczyć błędne działanie samego łącza?

:arrow: Jakiej prędkości jest to Neostrada?

Jesteś pewien, że 5? Jeśli tak, koniecznie aktualizuj do najnowszej wersji 6.

Z przeglądania logów specjalistą nie jestem, więc poczekamy, aż Acorus go przejrzy. :slight_smile:

A korzystasz z tego samego serwera proxy czy z różnych?

Pozdrawiam,

Dimatheus