Żadne zdjęcia z Fotosika mi się nie wyświetlają

Od wczoraj nagle nie wyświetlają mi sie żadne zdjęcia z Fotosika, wszystkie inne strony działają bez zarzutu. Problem występuje na wszystkich przeglądarkach, połączenie jest resetowane i nie można wyświetlić strony… skanowałem programami antywirusowymi i antyspyware (czysto), usuwałem ciasteczka we wszystkich przeglądarkach… i nic.

Nie mam już pomysłu dlaczego tak się dzieje. Plik hosts jest pusty, nie blokuje żadnych stron.

proszę o pomoc.

Miskatonic , daj logi z HijackThis może coś złapałeś.

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 14:17:32, on 2008-06-07

Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)

Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\system32\LEXBCES.EXE

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\WINDOWS\system32\LEXPPS.EXE

C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\ekrn.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\egui.exe

C:\Program Files\Kalendarz XP\Kalendarz.exe

C:\Program Files\Stardock\ObjectDock\ObjectDock.exe

C:\Program Files\AutoConnect\AutoConnect.exe

C:\Program Files\Tlen.pl\tlen.exe

C:\Program Files\Opera\Opera.exe

C:\Program Files\HijackThis.exe

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings,ProxyServer = :

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza

O2 - BHO: SSVHelper Class - {761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_05\bin\ssv.dll

O2 - BHO: FDMIECookiesBHO Class - {CC59E0F9-7E43-44FA-9FAA-8377850BF205} - C:\Program Files\Free Download Manager\iefdm2.dll

O4 - HKLM…\Run: [egui] “C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\egui.exe” /hide /waitservice

O4 - Startup: Stardock ObjectDock.lnk = C:\Program Files\Stardock\ObjectDock\ObjectDock.exe

O4 - Global Startup: Kalendarz XP.lnk = C:\Program Files\Kalendarz XP\Kalendarz.exe

O8 - Extra context menu item: E&ksportuj do programu Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office12\EXCEL.EXE/3000

O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_05\bin\ssv.dll

O9 - Extra ‘Tools’ menuitem: Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_05\bin\ssv.dll

O9 - Extra button: Badanie - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\REFIEBAR.DLL

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip…{B17EB556-2F28-40A7-95EC-3FD1AD159AC1}: NameServer = 217.8.168.244 157.25.5.18

O18 - Protocol: skype4com - {FFC8B962-9B40-4DFF-9458-1830C7DD7F5D} - C:\PROGRA~1\COMMON~1\Skype\SKYPE4~1.DLL

O21 - SSODL: WPDShServiceObj - {AAA288BA-9A4C-45B0-95D7-94D524869DB5} - C:\WINDOWS\system32\WPDShServiceObj.dll

O23 - Service: Ad-Aware 2007 Service (aawservice) - Lavasoft - C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware 2007\aawservice.exe

O23 - Service: Ati HotKey Poller - ATI Technologies Inc. - C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe

O23 - Service: Capture Device Service - InterVideo Inc. - C:\Program Files\Common Files\InterVideo\DeviceService\DevSvc.exe

O23 - Service: Diskeeper - Executive Software International, Inc. - C:\Program Files\Executive Software\DiskeeperLite\DKService.exe

O23 - Service: Eset HTTP Server (EhttpSrv) - ESET - C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\EHttpSrv.exe

O23 - Service: Eset Service (ekrn) - ESET - C:\Program Files\ESET\ESET Smart Security\ekrn.exe

O23 - Service: Firebird Server - MAGIX Instance (FirebirdServerMAGIXInstance) - MAGIX® - C:\Program Files\MAGIX\Common\Database\bin\fbserver.exe

O23 - Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) - Macrovision Corporation - C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Driver\11\Intel 32\IDriverT.exe

O23 - Service: LexBce Server (LexBceS) - Lexmark International, Inc. - C:\WINDOWS\system32\LEXBCES.EXE

O23 - Service: Ulead Burning Helper (UleadBurningHelper) - Ulead Systems, Inc. - C:\Program Files\Common Files\Ulead Systems\DVD\ULCDRSvr.exe


Wydaje mi się czysty, a Fotosika dalej nie widzę… :confused: Czasem sie mu zdarzalo padać ale znajomi twierdzą że widzą foty normalnie… a ja nic :open_mouth: np. taka

abf9631d0f0d8ca3m.jpg

( ja nie widzę nawet miniaturki…)

Nie zablokowałeś przypadkiem w Operze wyświetlania obrazków z fotosik.pl? Sprawdź preferencje witryn (stron? - nie mam teraz Opery i nie pamiętam dokładnie gdzie tego szukać i jak się to nazywa)

Nie, zresztą dzieje się tak i w Operze, i w FF, IE, Seamonkey…

Mam ten sam problem i tez chodzi o adresy z fotosika zaczynajace sie od 31images…fotosik.pl skad to sie wzielo??dlaczego nie widze zdjec #-o

robilam nawet formata zdjecia dzialaly 1 dzien :smiley:

potem zainstalowalam Nortona zdjecia przestaly sie wyswietlac…

usunelam Nortona zdjecia dzialaly :smiley:

nastepnego dnia wlaczam komoa i znowu sie nie wyswietlaja !!

To powodzenia.

Pewnie masz sporo robali.

jakbys dobrze zauwazyl dzien wczesniej robilam formata wiec komp jest czysty i przed formatem nie bylo zadnych wirusow bo mialam program antywirusowy… jezeli sie nie znasz to sie nie wypowiadaj :twisted:

jak moglam zrobic formata w nieodpowiedni sposob?? to akurat niemozliwe na Viscie gdzie wkladam plytke i format sam zrobiony :evil: nie ma podzialu na zadne partycje…

gdybyscie poczytali posty na innych forach to byscie zauwazyli ze nie tylko u mnie nie wyswietlaja sie zdjecia z adresu images… fotosika [-X

i co z tego ze mnie skrytykowaliscie prosilam o pomoc a nie zbedne komentarze

a odpowiedzi od Was nie otrzymalam i tak [-X

wiem ze mozna miec antywirusa i tak nalapac wirusow…

ale cos musi byc ze nie dziala tylko fotosik??

Ola1985, prosze się stosować do zasad polskiej pisowni!

edytuj swoje posty poprawiając w nich błędy - albo zostaną przesunięte do śmietnika.