Żadnego pliku na dysku a jest zapełniony

Ni mam ani jednego pliku na dysku a zobaczcie ile mam wolego:

e0ecc62cb8e26388.jpg

Da się to w jakiś sposób naprawić? Używałem opcji defragmentacji i sprawdzania błędów z zerowym skutkiem. :cry:

Jak mamy zobaczyć jeżeli nie dodałeś żadnego screen shoota ?

pozdrawiam

hmm… dziwne u mnie jest pokazany :stuck_out_tongue:

proszę

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e0e … 26388.html

A możesz wejść na ten dysk przy pomocy dwukliku?

:slight_smile:

Okno otwartego dysku jest na drugim planie :mrgreen:

Możliwe, że znajdują się na nim pliki ukryte.

Kliknij na Narzędzia, Opcje folderów, zakładka Widok i kliknij przy: Pokaż ukryte pliki i foldery, Zastosuj i OK.

Czy to do mnie było? Można to otworzyć również inaczej np. PPM >> otwórz lub przez wiersz poleceń

Ale skoro ty wiesz że otworzył dwuklikiem to napisz z czego to wywróżyłeś?

:?:

Jak dla mnie to pewnie masz dysk zajęty jakimiś ukrytymi plikami czy coś :smiley:

Ustaw w panelu sterowania aby ukryte pliki były widoczne.

A jak nie pomoże to po prostu sformatuj dysk :smiley:

Widzę ze masz win 98, wiec może system nie wykrywa powierzchni dyskowej do iluś tam GB jak w przypadku xp, czyli do 120 (chyba) (lekarstwem na to jest service pack 2 :smiley: )

(ja mając pusty dysk mam zajęte około 100 MG i też nie wiem czym, ale wydaje mi sie ze przyczyną sa tymczasowe pliki od tunera TV)

:smiley:

A tam mi się przypominało odpal PC z linuxa np OPENsuse w wersji live cd (ten ponieważ system danych ntfs jak i fat32 nie są dala niego groźne i luknij czy przypadkiem na owym dysku nie ma jakiś ■■■■■ół :smiley: )

Witaj !!

Rozumiem, że korzystasz z Win XP skoro system plików partycji to NTFS. Domyślam się, że skoro instalowałeś na tym dysku gry - przynajmniej nazwa tak wskazuje - to pewnie znajdują się na nim ukryte pliki przywracania systemu. Najlepiej na tej partycji je po prostu wyrzucić. Jak to zrobić ?? START-Panel Sterowania-System-zakładka Przywracanie systemu. Klikasz na dysk D i w oknie zaznaczasz zaznaczasz 0% na punkty przywracania, a następnie odhaczasz tworzenie punktów na tej partycji.

Z pozdrowieniami

Dimatheus

jest ot Windows XP ze stylem klasycznym - zwróćcie uwagę na ikonkę na pasku menu i ikony na pasku narzędzi - są XP-kowskie

Explorator Windows >>> Narzędzia >>> Opcje folderów >>> Widok >>> zaznacz -> Pokaż ukryte pliki i foldery oraz odznacz -> Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego

i teraz zobacz co masz na dysku D.