Zagadka

Kurcze, nie jestem chyba tak inteligentna jak Wy :smiley: Nie wychodzi mi nic…

A w klasie matematycznej-informatycznej jestem, powinnam podobno rozwiazywac zagadki logiczne w ciagu paru minut :stuck_out_tongue:

:arrow: http://img165.imageshack.us/img165/6765/zagadkavc0.jpg

1 linia, żadna ściana nie przecięta 2 razy :slight_smile:

Morgen ale nie przeciełeś 5 ścian :stuck_out_tongue: 2 przy jednej krawędzi i 3 od drugiej :stuck_out_tongue:

Ahhh… ja myślałem, że ściany to te prostokąty…

Tak to jest, gdy polecenie jest napisane… ubogo :lol:

edit: nie przeciąć 2 razy - to znaczy, że 3 można? :roll: Są tu pewnie haczyki…

Przygotujcie się na UDERZENIE !!

W związku z tym, że nikt nie chce się ze mną założyć, to jedyne rozwiązanie w 100% zgodne z zasadami nareszcie nadeszło (dzień przed czasem)!

Zagadka była tak naprawdę prosta, lecz wymagała nieszablonowego myślenia (a być może nadzwyczajnej inteligencji, kto wie… :smiley: :lol:)

Wymagania do ściągnięcia : Klient sieci BitTorrent.

Wrzucone na rapida przez Morgen - dzięki

http://rapidshare.de/files/36558823/zagadka_ok.avi.html

Link zawiera zaZIPowany (spakowany do archiwum) plik TORRENT, który należy rozpakować i uruchomić w kliencie BitTorrenta (takim jak Azureus, uTorrent lub oryginalny klient BitTorrent)

PS.

I niech mi ktoś jeszcze powie, że P2P służy tylko do piractwa !!

(Spokojnie, będę seedował tego torrenta dość dłuuugo tak żeby każdy mógł zobaczyć, albo dopóki się jakieś seedy nie nazbierają)

Złączono Posta : 12.10.2006 (Czw) 22:24

Aha - bardzo ważne

Proszę tutaj nie spoilerować - tzn NIE MÓWIĆ INNYM CO JEST W TYM TORRENCIE, bo popsujecie innym przyjemność zapoznania się z rozwiązaniem samemu…

Niech każdy lepiej ściągnie i zobaczy sam (moim zdaniem warto) :smiley:

Proszę wymyślić inny sposób. Nie sądzisz chyba, że dla obejrzenia

Twojego rozwiązania ktoś będzie zmuszany do instalacji klienta ?

no i po co to kombinowanie ? nie lepiej było uploadować obrazek na imageshack i tu zapodać linka ( nie obrazek, linka ) ?

To ma służyć temu, żeby nikt inny nie przywłaszczył sobie obrazka i nie podawał go na innych forach za swoje… BlackMan Ale równie dobrze możesz spakować WinRARem, pod dziwną nazwą (rith34920 etc.) i dać jakieś śmieszne hasło i wrzucić na rapidshare… Albo wrzucić na http://www.eimg.org i dać zdjęcie prywatne :stuck_out_tongue:

  1. A po co komu klient ? Wystarczy Opera (lub pewnie wtyczka do firefoxa)

  2. Ale o co chodzi ? Przecież położyłem plik torrent na SWOIM serverze !!

Czemu to ma rozszerzenie avi (w BitComet) ?

No i się wygadałeś ! To miała być niespodzianka !

Nie spoileruj !

(najlepiej wykasuj/wyczyść swoją wypowiedź)

Ja też to chciałem robić w jakimś programie i wyciąć dosłownie.

Co za głupota… :?

BlackMan A od kiedy można zrobić prawie prostokąt?

:?

Co masz na myśli ? Figura w moim rozwiązaniu jest identyczna jak ta z zagadki (no, może proporcje boków troszkę się różnią, ale to nie ma nic do rzeczy - jest to IDEALNY prostokąt)

Jeżeli to jakaś aluzja do obchodzenia zasad, to przypominam jeszcze raz zasady:

  • Rób tak ,aby przeciąć jedną linią wszystkie ściany ,jednocześnie nie przeciąć 2 razy tej samej. Możesz zacząć skąd chcesz

  • Wszystkie linie są nieskończenie cienkie (tak ze nie ma możliwości przecięcia jedną wielką grubą linią kilku ścianek jednocześnie)

  • Linia nie łazi po żadnych ściankach

Wszystkie zasady zostały uwzględnione i moje rozwiązanie jest z nimi w 101% zgodne.

Złączono Posta : 13.10.2006 (Pią) 9:20

To trzeba było zrobić, a nie gadać… Ja też mógłbym teraz powiedzieć gdybym był na twoim miejscu : “AAAA cały czas znałem rozwiązanie tylko że nie chciało mi się mówić…”

  1. Co jest głupie ? To że sam nie wpadłeś na to banalne rozwiązanie ?

  2. Co chciałeś wycinać ? Ja nic nie wycinałem… nie mam pojęcia o co ci chodzi.

Człowieku, wrzuć to na rapida albo speedyshare…

Komu się chce ściągać jakiegoś torrenta :expressionless: :?

Dzięki. Nie używam tej kichy.

Chcesz poznać rozwiązanie to musisz pokombinować.

Zrobiłem tylko później usunąłem plik - stwierdziłem, że to nie ma sensu.

Takie rozwiązanie zagadki jest… dziwne.

P.S. A plik się wcale nie ściąga - wrzuć na coś innego… :roll:

Dokładnie, na jakiś upload.

FilipS ja ściągam z tego torrenta. Jak ściągne wrzucę na rapida. :slight_smile:

Witam

Plik się ściąga i właśnie jestem po seansie :wink:

Nie chcąc psuć zabawy innym userom napiszę tylko tyle, że zgodnie z poniższym fragmentem, czyli