Zagadnienia na sprawdzian z informatyki

Witam :smiley: mam problem bo w szkole (3 gimnazjum) zapowiedzieli sprawdzian z informatyki a właściwie to dyrektor wkurzony tym że co wchodził graliśmy w CS-a. A więc potrzebuje jakiś zagadnień (bo dyrek powiedział “macie sprawdzian z całego roku” a pytam się z czego dokładniej a on na to “z całego roku tz tego co jest w programie nauczania”) I tu pytanie jakie mogą być pytania i co jest w programie nauczanie informatyki w 3 gim :? .

Z góry dzięki

Chodzisz do gimnazjum a na forum pytasz się co jest w programie nauczania :o

chodzę do 2 gim, ale jako że facet zauważył, że mam “wyjątkowe zdolności” robię materiał z 3 gim ;-). Przerabiałem logo komieniusza- więc to może być. Ale jak zrobić sprawdzian normalny pisemny z programowania to ja nie wiem 0.o

I o to jest nasza dzisiejsza młodzież…

Chłopak jeszcze się dziwi, że nauczyciel (dyrektor) się wkurzył za to że gracie na lekcjach.

Matko, czego ci nauczyciele od was wymagają co ? Skandal.

Napisz meila do jakiegoś kolesia od Praw Ucznia. Albo zgłoś to na policję !

Pozdrawiam

kumar1 nie wiem jak to zrobiłeś ale po prostu twój post wprost ocieka ironią ;0

Przypomniało mi się jeszcze coś: może być te wszystkie excele, tabelki w wordzie, power point i te wszystkie duperele

A moja wina że z gościem nic nie robimy bo albo go niema albo mówi że mamy grać bo musi gdzieś iść a informatykę lubię i nawet jestem dobry w tych sprawach ale nie wiem czego się spodziewać a sprawdzian ma być na kartce z tego co powiedział

to powiedzcie mu, żeby zrobił sprawdzian z tego co was dotychczas zdołał nauczyć, a nie z programu ;-o. załóżmy: czy ct będący na respie na mapie de_dust zdąży dobiec do bombseidu i rozbroić pake w czasie 13 sekund, jeżeli nie ma defuse-kita i ma do dyspozycji speedhack 12,43 x :}

Dobra ja nie chce znać waszego zdania tylko potrzebuje jakiś zagadnień

word, exel, logokomeniusz, powerpoint ? Może budowa komputera? może jakieś info z turbo pascala ?

Nie wiem czego teraz Was uczą oprócz grania w cs.

Pozdrawiam

Poszukaj sobie tutaj:

http://scholaris.pl/cms/index.php/

Sam po prostu się o to prosisz pisząc posta .

Na 1 lekcji może coś mówił co powinniście omawiać ? Jakieś tam mieliście lekcje spróbuj poszukać tematów powiązanych w guglach

Nie , paka bez defusa to 10 sek. może jak umiesz speedhackiem manewrować

Akurat , i co może masz osobno lekcje czy sam siedzisz w kącie i co innego robisz albo z 3 klasą ?

Miałem zacytował jeden z twoich postów ale już nie chce większego zamieszania robić

Podstawowa budowa komputera, Word, Excel, Paint :), może być Access, HTML (najlepiej zgodny ze stanardami), jakaś algorytmika czy podstawy programowania.

Dobra dzięki pod uczę się trochę i myślę że będę miał te 4-5