Zaginęły dokumenty

Włączam kompa normalnie. Wchodzę do moich dokumentów i… nie ma ich! Przy nazwie dokumenty było napisane, że ostatnia data zmodyfikowania to godzina, w której włączyłem kompa. Czy to możliwe, że wraz z włączeniem kompa znikły moje dokumenty? Czy jest jakaś szansa na odzyskanie ich jakimś programem? Błagam o szybką odpowiedz!

masz coś takiego co się nazywa “Total Commander”?

jeśli tak, to poszukaj ich na dysku “C” (zakładając, że nie zmieniałeś standardowego położenia folderu :wink: ) folder “Document and settings” - podfolder z Twoją nazwą użytkownika (lub “Administrator” jeśli nie zakładałeś swojego profilu) i powinny być widoczne. :slight_smile:

Start - wyszukaj. Sprawdzałeś?

sebos - tak, tam szukałem - to pierwsze co zrobiłem. Nie ma jakiegoś programu odzyskującego dane?

programy do odzyskiwania danych poszukaj wśród tych, ale dziwne, że samo się usunęło. Spróbuj użyć przywracania systemu.

A czy mógłbyś napisać jak to się robi krok po kroku, ponieważ bardzo słabo znam się na komputerze i nie potrafię tego zrobić? :slight_smile:

Poczytaj. Ew wpisz w google hasło "jak odzyskać dane skasowane z kosza. Znajdziesz parę instrukcji. Ja Ci jedną zamieszczam instrukcja 1

Ale jak użyć przywracania systemu w Viście?

Gareth

start–> programy–> akcesoria --> narzędzia systemowe --> przywracanie systemu.