Zaginione dane

Witam, 3 dni temu przenosiłem folder z partycji C: na D: w czasie przenoszenia pojawił mi się komunikat o braku miejsca na dysku i włączyło mi się oczyszczanie dysku. Miałem trochę rzeczy w koszu więc zaznaczyłem tą opcję oraz Pliki katalogu do indeksowania zawartości. Wszystko ładnie pięknie mi usunęło, ale kiedy wszedłem na partycję D: okazało się, że w niewyjaśniony sposób zginęło mi 50 GB danych :frowning: Nie wiem jak to się stało bo nie usuwałem tych plików. Wydaje mi się, że coś wywaliłem z windy zaznaczając tą opcję z Plikami katalogu… tak że teraz system nie widzi ścieżek dostępu. Na partycji D: zostały tylko puste foldery (a to i tak nie wszystkie) natomiast brak jest jakichkolwiek plików, które się tam znajdowały. Próbowałem używać programów do odzyskiwania plików ale z 50 GB udało mi się odzyskać zaledwie 6 GB… :(straciłem całą swoją kolekcję mp3 i wszysktie filmy, a trochę się tego nazbierało). Proszę was o pomoc, nie mam już pojęcia co robić. Przed chwilą próbowałem użyć Przywracania systemu, niestety jest już za późno (ostatni punkt przywracania jest tego samego dnia, którego miał miejsce ten wypadek, ale niestety już 10 godzin po tym zdarzeniu ;() Czy mogę w jakiś sposób odzyskać te dane? Jeszcze raz mówię, że nie usuwałem ich a jedynie zaznaczyłem do usunięcia te nieszczęsne Pliki katalogu do indeksowania danych. Może to ma jakiś związek? Może jest możliwość odzyskania tego konkretnego pliku? Jeżeli tak to jak on się nazywa i jak mogę go znaleźć?

================

Tytuł zmieniono.

Monczkin.

Nie testowałem żadnego z tych programów ale któryś będzie dobry

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=94

powiem tak, na odzyskanie wszystkich utraconych danych to nie masz szans, tymabardziej jeśli zostały odne już nadpoisane przez inne pliki.

A według mnie najlepszym programem do odzyskania plików jest:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1609&t=94

(ja sam go uzywałem, i odzyskałem 60% utraconych danych)

Dzięki za szybką odpowiedź. A może ktoś wie co z tym tajemniczym plikiem, który pozbawił mnie danych?

jeśli nic nie zapisywałeś na dysku D: to powinieneś odzyskać wszystko

też polecam ten program