Zaginione mega na dysku twardym

Witam, mam taki problem- ściągałem instalację “urban terror” i gdy pobrałem prawie 400MB, to mi wyskoczył błąd pobierania (jak zakładam połączenie z serwerem padło- bywa) i gdy kliknełem w przeglądarce opera (najnowszej) “uruchom ponownie”, to zamiast pobierać mi dalej, to zaczeło od początku… Przerwałem pobieranie, bo miałem już tego dosyć, usunełem instalacje z pliku docelowego, ale się okazało, że to była ta 2. częściowa instalacja (jak się zaczeło ściągać od nowa), a tą częściową instalację 400MB wcieło gdzieś, ale na dysku dalej zajmuje miejsce (zrestartowałem kompa, żeby sprawdzić, czy to nie były pliki tymczasowe, ale to nic nie dało)… Mam pytanie, czy ta instalacja została przez operę przeniesiona i gdzie (żebym ją mógł skasować), a może tylko po formacie kompa mi się przywróci się te miejsce?? :?: :expressionless: :frowning:

Jaki system operacyjny? Sprawdzałeś w koszu? Opróżnij kosz, jeśli go używasz. Ewentualnie wyszukaj jeszcze pliku przy pomocy opcji Szukaj zawartej w systemie.

Pozdrawiam!

Dodatkowo sprawdź, czy plik po prostu nie ma atrybutu ukryty (w opcjach folderów włącz widoczność ukrytych plików i folderów).

:arrow: http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html

Przeleć kompa CCleanerem odzyskasz sporo miejsca + Defraggler :slight_smile:

romeo666(1), popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Mam Windowsa XP, sprawdzałem, że na pulpicie (gdzie ściągałem instalację) nie ma plików ukrytych, a szukaj raczej nic nie da, bo instalacja miała dziwną nazwę, której nie zapamiętałem… :roll: Chyba skorzystam z rady kaensainen’a, albo wkońcu sformatuję dysk (trochę mineło od ostatniego formata)…

plik niby się usunął, ale jest w w folderze przywracanie systemu i/lub w folderze Recycler

Odkryj pliki systemowe i skasuj zawartość podfolderu 51… Recycler.

Wyłącz i włącz przywracanie systemu

Tak apropos folderu RECYCLER… folder $Recycle.Bin to dobry folder, folder RECYCLER, to jakiś malware utworzył przenoszony drogą USBową. Kto to ma, to niech wywala jak najszybciej. A poza tym niech sprawdzi swoje wszystkie pamięci przenośne.

Folder RECYCLER, to prawidłowy folder Kosza w systemie Windows XP.

@romeo666(1)

Poczytaj