Zagrożenie aplikacjami szkodliwymi/szpiegującymi/OTL


(Sebawujek) #1

Witajcie ponownie frumowicze. Zwracam się z kolejną proźbą o przeglądniecie logów OTL pod kątem “niechcianego” oprogramowani. szegującego, keyloggerów etc. Ja sam w procesach czy logach nie widzę nic godnego uwagi… Chociaż zastanawia mnie dosyć wysokie użycie procesora przez jeden z procesów SVCHOST.exe. Postanowiłem jednak zwrócić się do specjalistów od OTL. Sprawa wygląda tak, że laptop jest mojej dziewczyny, a dostep do niego miał jeden d… i ona boi się, że coś tam pozostawił po sobie. Ja, jak już wspomniałem nic nie znalazłem aczkolwiek prosił bym o rzut okiem ; - )

OTL: http://wklej.to/Mituk

EXTRAS: http://wklej.to/guN7K

Dorzucam screeny procesów…

Pozdrawiam i miłej niedzieli !

Sebasian


(Acorus) #2

Odinstaluj Inbox Toolbar,Babylon toolbar on IE,SFT_Polska Toolbar.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez Security Check

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html jako out of date.


(Sebawujek) #3

Acorus dziękuje Ci bardzo. Jak tylko będę miał dostęp ponownie do tego komputera ( pewnie wieczorkiem znów przez teamviewer ) to wykonam to wszystko i dam Edit :wink: