Zagubiłem klucz do win.XP home edition - jak odzyskać?

W 2004r. zakupiłem laptopa i odrębnie do niego oryginalnego “Windows XP home edition”. - Z relacji córki wynika, że podłączyła na noc do komputera - przez usb - komórkę do ładowania baterii. Rano, gdy telefon naładowany odłączyła, okazało się, że nie może uruchomić systemu. Do tej pory wyświetlają się procedury instalacyjne z żądaniem klucza produktu. Oryginalną naklejkę z kluczem produktu przykleiłem kiedyś na płaszczyźnie sterowania laptopa i w późniejszym, przez któregos z domowników została ona uszkodzona na tyle, iż klucz stał się nieczytelny. Proszę o pomoc w odzyskaniu klucza, lub wskazanie innego sposobu efektywnego reaktywowania systemu.

Z góry serdeczne dzięki.

Możesz poprosić o wysłanie klucza firmę Microsoft, jeżeli posiadasz rachunek zakupu systemu Windows.

Co jednak zrobić jeżeli nie posiadasz rachunku ani klucza dostarczonego wraz z płytą instalacyjną systemu Windows? Z pomocą przychodzi aplikacja Win KeyFinder. Odczyta ona klucz Twojego systemu Windows z zaszyfrowanego numeru ID.

http://www.download.net.pl/1679/Win-KeyFinder/

Zainstaluj darmowego Everesta i w nim poszukaj swojego CD-Key’a. Będzie tam na 100%

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem.Jak człowiek ma skorzystać z programów skoro nie może uruchomić systemu.A programy trzeba zainstalować w sprawnym systemie.No i chodzi o system WinXP Home a nie win 7.Legalnie to zrobic będzie problem.Pozdrawiam.

W takim razie, zrób tak jak napisano wyżej - zadzwoń do M$ i poproś o nowy klucz…