Zagubione partycje

Witam, mam taki oto problem. Po zainstalowaniu programu narzędziowego “Norton System Works”, zniknęły mi partycje. Więc program odinstalowałem i dalej nic. Po kliknięciu ikony mój komputer widoczne są tylko moje dokumenty, dokumenty udostępnione oraz stacja dyskietek i stacje dysków. Natomiast nie ma ikonek 4 partycji, które wczesniej miałem. Gdzieś są ukryte ponieważ jak klikam na własciwości skrótu programu na pulpicie, który jest zainstalowany np na partycji F to pokazuje mi ścieżkę dostępu na F, ale fizycznie nie moge się dostać do tych partycji. Mam partycje C,D,E,F. Może ktoś wie jak uwidocznić z powrotem partycje. Mam system XP pro. Przywracanie systemu nic nie dało. Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam sebcioseb :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Złączono Posta : 22.01.2006 (Nie) 19:25

Witam ponownie, czy nikt nie wie co zrobić w w/w kwestii???. prosze o pomoc, jeżeli takowa jest możliwa

Złączono Posta : 23.01.2006 (Pon) 7:19

Witam, jeszcze raz nikt mi wczoraj nie pomógł w mojej trudnej sprawie. Czekam na pomoc. Pozdrawiam sebcioseb

Mialem kiedys ten sam problem i nawet formatowanie dysku nic nie pomoglo! Zrobilem partycje od nowa w FDISK i sie ponownie pokazaly jednak na krotki czas po pewnym czasie znow znikly i takze nikt mi nie odpowiadal na forach. Stosowalem wiele programow i nic:( Teraz mam nowy HDD i nie mam tego problemu :slight_smile: Dysk ktory mi sprawial taki problem mial kilka ladnych lat wiec mozliwe ze to jest poprostu jakies uszkodzenie HDD ale nie mowie na 100%