Zagubiony skrót w "NORMA PRO"

Witam !!

Zaginął mi skrót w programie “Norma Pro”. Znajduje się on po lewej stronie i jest pionowy, znajdują się w nim kalkulator, połącz z intercenbudem, masy jednostkowe …

Na zdjęciu skrót ten składa się z 6 ikonek

http://www.infomix.com.pl/_Athenasoft/i … rfejs1.jpg

Dziekuję z góry za odnalezienie zagubionego skrótu.

Pozdrawiam

zajrzyj do menu widok lub kliknij prawym obok pasków z ikonami poziomymi…

Technik ja już tak kombinowałem i dalej nie mogę go znaleźć. Powiedz mi proszę czy jeśli go usuniesz to potrafisz go przywrócić z powrotem?

Dziękować !

widocznie jest on “wrzucony” na okno normy zapodaj zrzut ekranu.

Nie rozumiem co ja mam zrobić? Niestety w “okno” go nie ma i tu jest problem nie mam pojęcia gdzie on się schował.

wystarczy, że listewka zostanie przesunięta poza obszar roboczy aby ją ukryć…

Hmm dalej nic. Jeśli się usunie bądź cokolwiek zrobi z paskami narzędzi to później można je odzyskać poprzez “okno”. Z tym paskiem jest dziwnie, ja nie mam po prostu tej szarek wąskiej kolumny po lewej stronie tak jak na zdjęciu które umieściłem w 1 wypowiedzi. No i nie mogę nic przesunąć żeby się pojawiła ta kolumna a na niej pasek. Jak to zrobić?

powinna być opcja zablokuj ikony paska w menu pasków…

Hmm nie widzę takiej opcji gdzie ona dokładnie jest? Gdzie znajduje się menu pasków?

kliknij po prawej stronie paska narzędziowego prawym klawiszem…

No nie da rady tak nic zrobić, po kliknięciu nie się nie dzieje.

menu opcje -> narzedi, kliknij na kalkulator zaznacz pokazuj pasek narzędzi…

Dzięki stary ,aż mi wstyd to było banalne.

Pozdro

a ja aż musiałem zainstalować wersję DEMO, bo nie mam z tą aplikacją nic wspólnego ;>

Witam

mam pytanko może ktoś orientuje się czy do Normy Pro 4.01 da się zainstalować KNR z nowszych wersji :?: Jeśli tak to w jaki sposób :?: