Zainfekowany pendrive-nie można otworzyć;/

Witam,

byłam dzisiaj w punkcie ksero, wydrukować parę dokumentów z mojego pendrive i po powrocie do domu gdy podpięłam go do kompa wyskoczyło takie o to okienko antywirusa: “osłona systemu plików programu avast zablokowała zagrożenie. Nie są wymagane dalsze działania” Plik przeniesiono do kwarantanny. I tu pojawia się problem, nie mogę otworzyć pendrive’a;/ Gdy próbuje pojawia się: " wystąpił błąd podczas ładowania _WFF.nil Nie można odnaleźć określonego modułu". Co robić?:frowning:

Nie potrafisz samodzielnie przeczytać tematu z informacją o wymaganych logach?

analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html

A bez tego nie da się pomóc?

Nie wiem o co chodzi z tymi logami, nie znam się;/ Myślałam ktoś taki też może liczyć na pomoc, ale widocznie nie;/

Na pomoc może liczyć każdy, kto potrafi przeczytać ze zrozumieniem proste zdania.

Instrukcja jest prosta i wystarczy przeczytać OTL - Raport obowiązkowy:

analiza-dezynfekcja-zestaw-nieingerencyjnych-narzedzi-t485632.html#p3059741

Cześć

Miałam dokładnie ten sam problem. Wystarczy w programie antywirusowym przywrócić plik z kwarantanny, następnie na jakimś komputerze bez oprogramowania antywirusowego podłączyć pendrive i zgrać ważne pliki, a później sformatować swojego pendrive i powinno wszystko działać. U mnie pomogło. Powodzenia!

Daruj sobie tego typu rady.

Podłączając pendrive zainfekujesz drugi komputer.

Ten komputer będzie infekował każdy podłączony pendrive

Żeby usunąć tego wirusa wystarczy umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Załóż osobny temat nie-podpinamy-sie-pod-tematy-innych-uzytkownikow-t458165.html

Daj wymagane logi i log USBFix z funkcji Listing.