Zainstalowałem skórkę do xp i pojawił się error

Dzięki wam za pomoc ale już próbowałem wszystkiego to co podał apdjs zrobiłem już wcześniej. DZIĘKI WSZYSTKIM ZA POMOC TERAZ JEDYNIE ZOSTAJE MI FORMAT.

Wejdź do konsoli odzyskiwania (uruchamiasz komputer z płyty instalacyjnej windows - jak się zapyta po raz pierwszy, czy naprawiać, to wchodzisz: R=Napraw).

Aby uruchomić z płyty, w biosie ustaw bootowanie z napędu CD/DVD, czyli w oknie Advanced Bios Features->First Boot Device ustaw na CD/DVD.

Nigdy nie poddawaj się.

Format zawsze na końcu.

Najpierw odinstaluj ten ,program".

Przeczyść dokładnie kompa np. CCleanerem, Eusing Free Registry Cleanerem / lub innymi /oraz w ,regedit".

Skanuj kilkoma programami i podaj logi - fachowcy z naszego forum pomogą.

Staraj się naprawić system z płytki.

Posłuchaj inne rady ponieważ często się sprawdzają a ja tak samo jak inni nie potrafię na odległość dobrze doradzić i nieraz jestem omegą, nieraz alfą a nieraz kompletnym zerem. :slight_smile:

Masz wyszukiwarkę na forum i na wszystkie tematy wiele pomocy.

Poza - chyba masz złe zabezpieczenie komputera ??

Mam pełną wersje Kasperskiego 2009 cały pakiet.

Edit:Dzisiaj kompa włączyć w ogóle nie mogę.Czy mógłbym odzyskać dane z niego??Np. za pomocą Linux live CD??Z góry dziękuję za odpowiedź.

patrykss12 , pojawia się jakiś komunikat??

Pojawia się okno windows xp niby się ładuje i nagle się resetuje i to za każdym razem. Co powiecie o Linux CD BART PE ??

pytanie: pojawia się wtedy bluescreen? Przyjrzyj sie dobrze, gdyż będzie widoczny tylko przez krótką chwilę.

Tak pojawia się.

patrykss12 , a więc podczas wyświetlania się BSODa wciśnij klawisz Pause/Break żeby go zatrzymać i podaj kod błędu i plik, który go powoduje jeżeli jest takowy.

Niestety nic nie dało to bo windows tak szybko się zamyka że n9ic nie moge zdożyć zrobić a co sądzicie o tym linuxie??

EDIT:SLAX 6.0.3 Screenshot co o tym sądzicie??

patrykss12 , możesz przedostać się do trybu awaryjnego (F8 przed bootem->Tryb awaryjny)??


Nie wypowiem się na temat Linuksa, bo to nie moja działka…

Tryb awaryjny też nie chce się włączyć dzieje się tak jak z normalnym ładuje się i resetuje a czy z tym linuxem uda mi się odzyskać dane??

JA CHCE OZYSKAĆ TYLKO DANE Z KOMPA RESZTA MNIE NIE INTERESUJE!!

patrykss12 , hmmm… a ostatnia dobra konfiguracja ??

Też to nic nie dawało. OLCIA wiesz czy za pomoca tego linuxa SLAX 6.0.3 Screenshot: odzyskam dane??

patrykss12 , zapewne odzyskasz, ale nie jestem pewna tego.


http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … otoRec+6.9

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 3.9.8.6148

Poradzi mi ktoś jak zainstalować SLAX??

musisz ściągnąć go na pendriva. tylko czy w biosie masz możliwość ustawienia bootowania z USB??

Jeśli tak to odpali Ci się system LINUX i będziesz widział wszystkie dane jakie masz na dysku/dyskach twardych

Następnie przegrasz je na płyty i później już wolna droga do formata…

A jeżeli bym chciał to zrobić tylko tym systemikiem też będzie widział wszystko The System Rescue CD??bo wyczytałem że jest lepszy.

a próbowałeś naprawić system?

jak na fotce cosika http://img.wklej.org/images/7276cosik_ktosik_napraw_system.jpg

odzyskiwanie nic nie pomagało,linux-a live cd nie widzało ale przeze mnie,naprawa nie pomagała więc instalowałem jak normalnie system i usunąłem narpiew partycje C później ja sformatowałem ale zostawiłem partycje D co przyczyniło się do tego że większoś plików na dysku zostało bo prawie wszystkie miłem na D dziex za pomoc temat do zamknięcia!!